www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / remont łazienki (7665 - wyświetleń)
- Autor staszek10 Dodany 2009-10-02 07:34
Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności czy moge się starać o dofinansowanie z PFRON-u na remont łazienki?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-10-02 09:32
W mojej miejscowości nie ma w tym roku dofinansowania na remont łazienki. Można tylko dostać dofinansowanie na uchwyty łazienkowe dla ON.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-10-02 14:48
Lid a to dobry kawał i na dokładkę z życia wzięty :-(
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-02 16:02
UWAGA: Nie jestem ekspertem Integracji - moje wypowiedzi należy sobie w razie potrzeby oddzielnie weryfikować, bo nie gwarantuję ich poprawności.

> czy moge się starać o dofinansowanie z PFRON-u na remont łazienki?


Jeżeli wykażesz, że są do usunięcia jakieś bariery architektoniczne lub techniczne, które byłyby usunięte podczas remontu, możesz próbować uzyskać dofinansowanie (na wykonanie tychże prac, niekoniecznie zaś całego remontu). Odsyłam do linków zamieszczonych w tym moim poście (klik).

Natomiast oczywiście samo wnioskowanie nie oznacza, że się cokolwiek dostanie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-10-02 18:20
Nie można ubiegać się o likwidację barier w tym roku. Osobiście rozmawiałam z pracownikiem Pefron w moim mieście. Nie wiem tylko czy to dotyczy całego kraju.
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2009-10-03 15:08
Ja niestety nie otrzymałam dofinansowania do likwidacji barier (mam umiarkowsny stopień z powodu narządu ruchu)....
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2009-10-03 18:30
ja otrzymalam ale w zeszlym roku
Nadrzędny - Autor ARO Dodany 2009-10-07 11:30
Witam w Zachodniopomorskim także już brak dofinansowania na ten rok kasa rozdzielona .Pani z PFRON poinformowała mnie ze na początku roku należ szybko składac wniosek o remont łazienki a do końca roku się muszę pomęczyc......mam sm i znaczny stopień oraz na dodatek 42 lata więc jestem młody tak stwierdziła ze co mają powiedziec osoby majace 70 lat?
Nadrzędny Autor GOCHA1980 Dodany 2009-10-07 11:48
a jak bedziesz mial 70lat to powiedza ze jestes za stary :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-10-07 16:10
A mnie powiedzieli że mam za sprawne ręce i też zero dofinansowania :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / remont łazienki (7665 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill