www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznam kogoś ciekawego... (14008 - wyświetleń)
- Autor Paulla Dodany 2008-03-08 19:04
Witam forumowiczów :-)
Chętnie poznam kogoś ciekawego z kim można pogadać i miło spędzić czas. Jednak zanim ktoś do mnie napisze musi wiedzieć, że:
- jeżdżę na wózku gdyż choruję na MPD
- jestem asertywna i to bardzo
- mówię to co myślę
- lubię zawierać znajomości, bo może wreszcie spotkam kogoś kto zaakceptuje mnie taką jaką jestem i wniesie coś nowego w moje skromne życie (i nie będzie kazał mi sie zmieniać, gdyż nigdy tego nie zrobię)
Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt (zostaw mi prywatną wiadomość) a napiszę coś więcej na mój temat.

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-03-09 13:06
Piszesz, żę chcesz kogoś ciekawego poznać, ale na początek postawłaś kilka parawanów , zza których tylko wystawiłaś nosek. Większość z osób będących na tym forum, to niepełnosprawni. To, że jeździsz na wózku to żadna rewelacja. Chcesz poznawać, nie stawiaj warunków, wtedy więcej osób napisze. Po kilku postach samo się wyjaśni z kim najlepiej Ci się pisze. Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-03-09 16:11
Hmmm..., przypuszczam, że jesteś bardzo młodą osobą... Fajnie, że starasz się być aktywna, ale... poza mocnymi barierami, postawionymi "na dzień dobry", co Ty możesz komuś zaproponować...? Zero gotowości na jakiekolwiek zmiany to słaba wróżba na kompromisy, z których składa się caaaałe nasze życie:) Daj innym i sobie szansę na dojrzewanie - czasami zmiana zdania/postawy to dowód mądrości... Powodzenia.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-03-10 08:49
WSZYSCY MACIE RACJE!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-03-11 15:14
Szczerbaty nie krzycz.
Nadrzędny - Autor Paulla Dodany 2008-03-13 16:26 Zmieniony 2008-03-13 16:32
To może wypowiem się jeszcze raz.

Ja nie stawiam warunków, lecz zwyczajnie piszę jaka jestem. Jeżeli komuś to nie odpowiada to już jego problem. Nie zamierzam się zmieniać, bo komuś "coś tam nie pasuje".
Poza tym nie każdy z forum IPONu jeździ na wózku, gdyż są różne rodzaje niepełnosprawności.
Kolejna sprawa to taka, że mam dość wiadomości w stylu PokliKasH ze mnom lol
Jeżeli się ze mną kontaktujesz to włóż w to trochę wysiłku.
A co ja mogę zaoferować? Na przykład to, iż interesuję się wieloma dziedzinami: programowanie, literatura, psychologia.
Wiem czego chcę od życia i lubię jasne sytuacje oraz ludzi, którzy mają w życiu swoje cele. Cenię szczerość do szpiku kości :-)

P.S. A tak na marginesie to na forum panuje straszny chaos więc zanim ktoś zacznie "zadzierać nosa" niech spojrzy na siebie. Nie masz nic ciekawego do napisania, zatem nie pisz wcale.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-03-14 11:50
NIE BEDE PISAL DO KOGO SIE ZWRACAM BO TA OSOBA CALA ENERGIE POSWIECA ZEBY SIE NIE ZMIENIC WIEC PEWNIE OLEJE MOJE PISANIE ALE WIEDZAC ZE PIEKLO JEST WYLOZONE DOBRYMI RADAMI NAPISZE TYLKO O JEDNEJ KTORA CZESTO SLYSZALEM CHOC NIE DOTYCZYLA MNIE A BRZMI ONA TAK >>Z DOZA DUPA ZAJDZIESZ DALEJ NIZ Z WIELKA GEMBOM<< BALAGAN NA TYM FORUM JEST DOPUSZCZALNY BO PISZA NA NIM LUDZIE CHORZY KTORM NIEJEDNOKROTNIE NAPISANIE PARU SLOW SPRAWIA TRUD.
JEZ4ELI WLASNIE KOMUS TAKI BALAGAN NIE ODPOW3IADA TO NIECH ZMYKA GDZIE PIEPRZ ROSNIE A NIE POUCZA INNYCH JAK SIE MAJA ZACHOWYWAC...
TYLKO NIE WYTYKAJCIE MI BLEDOW BO WIEM ZE JE ROBIE I BEDE ROBIL. TO MA JAKOMS TAM NAZWE ALE NIE MAM ZAMIARU SIE TLUMACZYC.
MILEGO DNIA MALOLATY?????????
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-03-14 13:04
Znowu coś mieszasz ;-))). Są trzy prawdy :jest prooowda ,tyz prooowda i g....o prooowda ... A z tą dupą to nie tak ... a ' Z wielką dupą zmieścisz się w każde drzwi . Z wielką gembą niyyy ' ;-) .Ale co ty imputujesz ? Ze każdy powinien sie dostosowac do ciebie ,ty zaś do nikogo ? A powiedz mi dlaczego ? Przecież z tej nauki możesz wyciągnąć tylko korzyść...wertując słownik ortograficzny .Ja też mam legitymację ON ,ale nie wiem dlaczego miałby mnie usprawiedliwiać przed błędami ortograficznymi . Ja też je robię !   Tylko się nie obrażaj ,bo każdy z nas może mieć odmienne zdanie ,to jest demokracja ,nie zaś demagogia . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-03-14 13:25
Robienie błędów ortograficznych pomimo pracy nad tym, aby ich nie robić nazywamy dysortografią.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-03-14 15:20
Po mimo pracy ...nad tym ;-) No masz ! My ze Szczerbatym pracujemy...nad tym !!! Kazdy inaczej ,ale pracujemy ;-) Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Paulla Dodany 2008-03-14 13:49
@amalian

Zgadzam się z Tobą w 100%. To, iż ktoś jest ON nie zwalnia go od tego, aby starał się robić wszystko najlepiej jak potrafi. Rozumiem, że ON ma trudności z wieloma rzeczami, ale żeby pisać dwa posty o takiej samej treści jeden pod drugim (a wielokrotnie tutaj widziałam takie przypadki) to już lekka przesada. Zdaję sobie sprawę, iż jest ciężko, ale włóżmy w to co robimy trochę wysiłku zamiast wychodzić z założenia: "Jestem chory to się nie będę starał, bo po co?".
Nie wnikając w stopień Naszej niepełnosprawności gdyż każdy z Nas jest inny, pamiętajmy, że to od Nas samych zależy jak postrzegają Nas ludzie. A jeśli ktoś popełnia masę błędów wystarczy wkleić tekst do Worda. Słownik poprawi, co trzeba :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-03-14 14:05
Jesteś pewna czy osoby, które tak surowo osądzasz nie włożyły w swoje posty wielkiego wysiłku.  Sama zauważasz,że każdy z nas jest inny, to zaakceptować powinnaś również tych którzy piszą treści , jakie się Tobie nie podobają, czy mają złą ortografię. Przecież nikt z nas nie musi się nikomu przypodobać. Niech każdy będzie sobą. Ty mówisz, że się nie  zamierzasz zmieniać, to dlaczego oczekujesz tego od innych?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-03-14 17:28
TO DO MNIE ZE ZNOWU COS MIESZAM?? PRZECIERZ JA PISZE TYLKO BARDZO MILE DLA WASZYCH USZU TEKSTY I KAZDY TYLKO JEDEN RAZ WIECC SKAD TO ZNOWU.
WSZYSTKIE SKARBY MACIE RACJE MNIE NALEZY WYSLAC W KOSMOS RAZEM ZE SLOWNIKIEM I MALA ILOSCIA PALIWA. SCISKAM WAS MOCNO I CALUJE GORACO NA DOBRANOC.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-03-14 17:35
ACHA I JESZCZE MUSZE ZABRAC SLOWNIK WYRAZOW OBCYCH I ZWROTOW OBCOJEZYCZNYCH. A I JESZCZE WEZNE KREDKE DO BRWI ,SZMINKE A NIE POMADKE ,TERMOS Z KAWA, GRZEBIEN, LUSTERKO, TROSZKE GIPSU, WODE SWIECONOM, ZAPASOWE MAJTKI, PARASOL, TUSZ DO RZES,JAKIS PUDER, OLIWKE DO INTYMNEJ PIELEGNACJI.
NOTATNIKA CHYBA NIE BEDE BRAL. SPIRALKI TEZ NIE. MILEGO WIECZORU.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-03-14 18:55
Nie boisz się ufoludków?
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2008-03-14 20:34
mam  na  imię  rafał  mam  lat  32
zaakceptuje  wszystkich 
byłem  ośrodku   kiedyś  Packowie  internacie  to  był  internat  dla  osób niepenosprawnych  wiecie  jak  tam  tratowali  wogule 
inaczej  przyjacielowi tak  jak  brata  jak  siotre  jak  miałeś   ośrodku  nie  cze   zeby  mnie  ktoś  zaakceptował  przymusu  tego  nie  zniosze
jedna  osoba  mi  na  wózku  uratowała  życie  opowiem  wam  otym ja   miałem  atak  epliepsi   mi  uratowała  życie  ja  sie  wszystkimi  zaprzyjaźniam nie  ma  ruzniczy  na  wiek  rożne   tematy  rozmawiam  che  przyjaciół którzy  zemną  by  porozmawiali   tak  na  luzie  podam  wam   gg 7256947
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-03-15 02:16
Paula wez sobie do serca rady Lidian,Szczerbatego i innych.Tu nie ma głupich osób,kazda jest inna i zasługuje na szczunek,tym wiecej,ze piszesz z ludzmi,których nie znasz i nic o nich nie wiesz.Mądra krytyka nie jest dowodem złosliwości ,lecz zyczliwości.
Pozdrawiam mając nadzieję,że gdy popatrzysz obiektywnie ... znajdziesz tu wielu przyjaciół.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-15 12:32
konkretna popieram
Nadrzędny - Autor Aniah87 Dodany 2008-03-28 19:49
::K::A::Ż::D::Y::::::::J::E::S::T::::::::K::I::M::Ś::
Więc jak nie wiesz ... to nie wypowiadaj się na czyjs temat... a będzie wszystko ok. (chodzi o paulla).
Nadrzędny - Autor driver Dodany 2008-04-01 05:41
Ale tupecik no no nie zazdroszcze być z kimś takim
Nadrzędny - Autor driver Dodany 2008-04-01 08:12
A tak w ogóle tp odnosze wrażenie że koleżanka jest bardzo zapatrzona w siebie i uważa się za ideała . Nie jest to jednak powodem żeby poniżać innych .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-01 09:24
LUDZIE SĄ RÓŻNI OLEJ TO
Nadrzędny - Autor driver Dodany 2008-04-01 09:36
Basiu jestem wrażliwym człowiekiem . Jak można osądzać ludzi nie znając ich . to nie fair
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-01 09:38
NIE POWINNO SIĘ TAK POSTĘPOWAĆ ALE CO NIEKTÓRZY O TYM NIE WIEDZĄ
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-01 09:39
Ja myśle ,ze autorka topiku jest jeszcze bardzo młoda i zbuntowana i jej słowa nie sa złosliwe ,ale czas ja nauczy pokory ,jestem pewna
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-01 09:40
CZAS POKARZE
Nadrzędny - Autor driver Dodany 2008-04-01 09:47
zobaczymy na razie nic z nie j dobrego nie wyrosło
Nadrzędny Autor driver Dodany 2008-04-01 10:17
a najśmoeszniejsze jest to że koleżanka ocenia nas po błędach ortograficznych . Ja mam inne podejście do tematu nie ma ludzi niepełnosprawnych i sprawnych sawszyscy równi  a patrzy się na wnętrze człowieka na jego serce reszta to powierzchownośc  '''Nie szata zdobi człowieka" to jest moje motto życiowe 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznam kogoś ciekawego... (14008 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill