www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / internetowe randki (22146 - wyświetleń)
- Autor pasibrzuch13 Dodany 2008-03-17 13:07
co sądzicie o tym? warte to uwagi?
http://www.pion.pl/informacje.php?artykul=1676&PHPSESSID=00b24c41f16074f7947f58e74360705e

---------------------
pasibrzuch13
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-03-29 11:34
dla mnie to dziwny pomysl ,moze sie przyjmnie ,ale jest duza "szansa",ze stanie sie ten portal swoistym gettem i  miejscem  dla zboczeńców tzn zdrowych osób ,które sa ciekawe jak to jest z niepełnosprawnym (ą) .Jak łatwo przwidziec bedzie z tego duzo cierpienia dla tych ,którzy mieli dobre intencje zapisujac sie tam .
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-03-29 11:41
tak wiec ja bym była bardzo ostrożna zapisując sie tam .....
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-03-29 13:17
NIE ZGADZAM SIE. ROWNIE DOBRZE ON MOSZE SZUKAC KONTAKTU ZE ZDROWA DUPA ZEBY ZOBACZYC JAK TO JEST. TYLKO CZY ZNAJDZIE?? ZNAM PARY KTORE MAJA DZIECI A JEDNO Z NICH JEST ON. MILEGO DNIA??
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-03-29 14:18
Jak  nie zaryzykujesz i będziesz ostrożna, to pod koniec życia będziesz żałować. Ja jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia, a mój mąż jest w 100% sprawny i nie uważam, że jest zboczeńcem. Jesteśmy razem ponad 20 lat. Oboje kiedyś zaryzykowaliśmy. Przeciwko naszemu związkowi bylo wiele osób.
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-03-30 09:37
Witam
Po pierwsze-lidian -nie ja  a pasibrzuch pytał o rade w sprawie randkowego portalu,który ma bardzo bogatą oferte dla zalogowanych czytaj -pan dla pana ,pani dla pani ...(czy to normalna oferta?)

Po drugie -nie skrytykowałam ŻADNEGO  STAŁEGO ZWIĄZKU , w którym jedna z osób jest niepełnosprawna tylko ów portal randkowy ,do którego link podał pasibrzuch

Po trzecie -Szczerbaty masz rację -taka ciekawosć idzie w obydwu kierunkach

Po czwarte -w języku szczerbatego jestem zdrową dupa i lidian nie potrzebuje zapisywac sie do tego portala randkowego z jednej prostej przyczyny-mam męża i dziecko .

Pozdrawiam iz góry dziękuje  za czytanie ze zrozumieniem :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-03-30 13:32 Zmieniony 2008-03-30 13:49
Witam Cię true3lovers. Wiem, że to nie Ty prosiłaś o radę w sprawie portalu randkowego, ale do odpowiedzi Tobie skłoniły mnie Twoje słowa "byłabym ostrożna...". Z tych słów mylnie sądziłam, że jesteś osobą samotną. Również niejasno wypowiedziałaś się w sprawie kontaktów sprawny i mniej sprawny, dlatego mnie to zabolało. Co do Twojej wypowiedzi, że na  w/w portalu są zalogowane osoby homoseksualne( chyba dobrze Cię zrozumiałam?), to nie wiedziałam o tym. Piszesz, że to jest oferta nienormalna, powiedziałabym raczej (nie wiem jakiego słowa użyć) nietypowa, bo dla osób zainteresowanych taki właśnie stan jest normalny. Nie mamy prawa oceniać innych ludzi, a już najmniej to, kto z kim lubi przebywać.

Staram się czytać uważnie wszystkie posty, na które odpisuję. W jednym poście piszesz, że jesteś mężatką, a w innym ,że 29letnim facetem. Może są 2 osoby, które podpisują się true3lovers.
Pozdrawiam wszystkich
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-03-31 09:34
Byl film ktorego tytulu nie pamietam a w ktorym po wypiciu plynu stawalo sie innym czlowiekiem. Dajcie mi recepture i nie przegadujcie sie kto jest kim bo tu wszyscy sie boja ujawnic wlacznie ze mna bo wszyscy zmieniamy sie i to nie tylko ze wzgledu na uplywajacy czas.
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-03-31 09:45
Witam
lidian -własnie ,gdybyś czytała wszytkie posty  to byś sie zorientowała o co chodzi . W innym topiku  sprawa jest wyjaśniona ,ale zrobie to drugi raz ,żebym  nnie wyszła na to ,ze cie lekceważe .

UWAGA! -z tego nicku korzystają dwie osoby -ja i mój mąż.Odróznienie nas nie powinno byc kłopotem dla czytających -róznimy sie  stylem wypowiedzi i posługujemy sie partykułami  rozgraniczającymi płeć kazdego z nas ...
Nadrzędny Autor true3lovers Dodany 2008-03-31 09:47
szczerbaty a czego boisz sie ujawnic?
czyzbys byl agentem o stu twarzach?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-03-31 12:44 Zmieniony 2008-03-31 12:49
true3lovers niestety post z wyjaśnieniem jakoś umknął mojej uwadze, dlatego mam pytanie. Czy dziecko, które macie również będzie miało ten sam nick?
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-03-31 09:50
No ,heheeh ja sie starzeję :-))))))))
Zmieniam się w tempie błyskawicznym.Czas pomyslec moze nad jakimiś detergentami w postaci silikonu,odsysania itp.Mój główny sponsor (ślubny) nie widzi takiej potrzeby.Zaczynam podejrzewać,iż z powodu swej ślepoty z osoby sprawnej stanie się ON :-)
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-03-31 10:14
Całe szczescie ,ze człowiek sie zmienia z czasem ja osobiscie nie chialabym stanąc w miejscu z rozwojem ....
:-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-03-31 12:31
LUDZIE ONI RAZEM KORZYSTAJA Z TEJ SAMEJ KSYWY !!
CIEKAWE CZY MAJA OSOBNE LYZKI??
JA IM MOGE JEDNA ZBEDNA PRZESLAC!!
TO SIE NAZYWA WYGODNICTWO!!
A MOZE ON PISZE A ONA MYSLI I ZMIANA.
JUZ MYSLALEM ZE MNIE TUTAJ NIC NIE ZASKOCZY!!  BLE BLE BLE
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-01 08:20
szczerbaty- to nasz wybor ze piszemy z 1 loginu z moja żoną a jeśli chces to chetnie Ci użycze nie tylko zastawy u mnie Ci jej dostatek, albo może sztucznej szczeki sfinansuje protetyka tudzież ubytki uzupełnie w czynie społecznym, nie chcac przyczynić sie do powiekszenia ich stanu gdy mnie szlag trafi po kilku postach tego typu co ten który napisałeś co Ty na tę prpozycje?hehehe:(żalosni i lytcy sa niektórzy tu coż sami mowia co ich boli i jaki problem maja ze soba bye
Nadrzędny Autor true3lovers Dodany 2008-04-01 08:23
i pRAGNE DODAC ZE MOJA ZONA JEST WSPANIAŁA B.INTELIGENTNĄ SAMODZIELNIE MYSLĄCĄ NIEZALNĄ I SAMODZIELNA KOBIETA NIE ZADNYM WEHIKULEM SAMOSTERUJACYM- A JESLI TY MASZ DO CZYNIENIA Z WEHIKULAMI KOBIETOPODOBNYMI WYMAGAJACYMI CENTRALNEGO STEROWANIA TO MOJE KONDOLENCJE TERAZ ROZUMIEM STARY TWE DOMYALY NA TEMAT MEJ ZONY-SORRY TU NIE TRAFILES DOBRZE.NARAZKO
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-01 08:31
Lidian -BINGO!
Zauważyłas cyfre "3" w naszym loginie .Jesteś genialna .Skoro juz wszytko jasne ,moze bysmy juz zakonczyli ten temat .Przestancie sie dziwic ,bo przed wami   jeszcze wiele niespodzianek  zwiazanych z nami hihihihi

Szczerbaty Dziekujemy
dobry z Ciebie człowiek
Twoja łyżke oprawimy w ramke
Słuchaj wskakujesz na pozycje lidera do kandydatów na CZŁOWIEKA ROKU FORUM  w kategorii ALTRUISTA ROKU :-)
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-01 08:34
BOGU DZIEKI ZA TAK WSPANIALYCH LUDZI JAK SZCZRBATY- RAZ DA ŁYŻKĘ INNYM RAZEM GARNEK I TAK BIEDNI LUDKOWIE TACY JAK MY DOROBIĄ SIE SKROMNEJ WYPRAWKI RODZINNEJ.SUPER ZE ISTNIEJA TACY JAK TY CZYM CHATA BOGATA TYM RADA JESTES WSPANIALY BUCHACHA:)
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-01 08:44
Wracając do tematu
Ciekawe czy pasibrzuch zdecydował sie na to forum randkowe
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-01 09:15
DO PÓKI CZEGOŚ SIĘ NIE SPRÓBUJE NIE POWINNO SIĘ OCENIAĆ
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-01 09:16
Widze ,ze tu wiekszosć ludzi jest toleracyjna do granic absurdu
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-01 09:19
MASZ PRAWO TAK MYŚLEĆ NIE KONIECZNIE MUSISZ MIEĆ RACJE
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-01 09:20
a rozwiń  swoja mysl nie pisz zagadkami
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-01 09:23
CZY TO DO MNIE
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-01 09:23
tak ,w czym sie myle w czym nie mam racji
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-01 09:27
TO JEST DO AUTORA NIE DO CIEBIE
PISAŁAM NA DOLE BO ZAWSZE TAK PISZE
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-01 11:49
Kazdy chwali swoje piorka i swoje gniazdko. Ale mi sie dostalo. A dlaczego zaczeliscie pisac wielkimi literami. One sa dla mnie.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-01 12:06
CHWALAC SWOJEGO PARTNERA WSROD INNYYCH STAWIASZ PIERWSZY KROK DO ROZWODU. OCZYWISCIE SA WYJATKI I LUDZIE KTORZY SIE BOJA ROZSTAC.
DZIEKI ZA PROTEZE MOZE KTORAS Z WASZYCH BEDZIE PASOWALA. JESTESCIE BARDZO MILI.
Nadrzędny Autor true3lovers Dodany 2008-04-02 08:37
Sorki jesli za ostro pojechalem textem ad.odpowiedzi na insynuacje z Twej strony co do mojej zony i naszego stylu zycia- uwazam ze nalezy najpierw poznac ludzi i ich codziennosc by tak ostro i szorstko sie wypowiadac , stad moja nagla zdecydowana reakcja, rodziny i domu bronic trzeba jak niepodleglosci, ale wydajesz sie byc rownym, spokojnym człowiekiem, wiec doskonale pojmuje ton Twoich intencji nie majac urazy zadnej Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-01 13:08
PISZE WIELKIMI BO MI TAK ŁATWIEJ COŚ CI NIE PASI TO  NIE CZYTAJ POSTÓW
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-01 19:39
DLACZEGO TY WSZEDZIE SZUKASZ ZWADY??
JA NIE MOWIE ZE COS MI PRZESZKADZA I NIE SCHLEBIAJ SOBIE ZE CZYTAM TO CO PISZESZ. POPROSTU OD PEWNEGO CZASU PISZESZ TAK JAK JA I ROBISZ MI METLIK BO LATWIEJ MI SIE SZUKALO TEGO CO NAPISALEM ZWRACAJAC UWAGE NA ROZMIAR CZCIONKI. MOZESZ SOBIE PISAC NAWET TAKIM DUZYMI LITERAMI ZE JEDNA LITERA BEDZIE ZAJMOWALA CALA STRONE. POCO JA TO PISZE????????
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-02 13:17
piszesz bo sam nie wiesz co z sobą zrobić i szukasz dziury w całym
Nadrzędny - Autor Szczepan Dodany 2008-04-01 21:26
wITAm

      Padło pytanie czy strona jest warta uwagi ,

     a piorun ją wie , może tak może nie , ale ....

     Przy okazji omawiania jej wad i zalet
   
     rozpętała się niezła wymiana zdań.

    
    W końcu widzę posty pisane z pasją
    . no może dobrze że tylko pisane ,
    bo przy bezpośrednim kontakcie pierze by poleciało.

   Co  wielkich liter , ogólnie przyjęte jest że duże litery
   oznaczają głośną , ostrą wypowiedz , żeby nie powiedzieć
   krzyk.

  Tyle że na naszym forum faktycznie często pisanie
  dużymi literami jest dla wielu osób wygodne i dobrze.

  Jednak jeżeli ktoś stale pisze małymi i zaczyna nagle
  pisać DURZYMI to jednak raczej krzyczy , no może dobitnie mówi.

  Ale ogólnie dyskusja jest ciekawa ,choć dalej nie wiem czy
  opłaca się rzucić okiem na tę stronkę ,ot choćby z czystej ciekawości.

 

Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-02 08:46
Witam
Ja szczerbaty zrzekam sie wszytkich duzych liter na Twoja rzecz ...
W końcu Masz prawo pierszeństwa na tym forum -jestes tu  weteranem ...
Jak tam szczeki,która ci bardziej podpasowała ?Damska czy męska ?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-02 16:30
DZIEKI ZA ODDANIE MOICH LITEREK. SZCZEKA NIE PASOWALA.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-02 16:32
BASKA ZAMIAST PIEPRZYC DO MNIE TO LEPIEJ POPIEPRZ I POSOL ZUPE.  A MOZE WOLISZ NIJAKIE JEDZENIE I ZYCIE??
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-04 12:44
nie gotuje obiadów
zajmij się sobą przepukaj usta
Nadrzędny - Autor BERTO45 Dodany 2008-04-09 21:38
witaj SZCZEPAN,masz rację to co napisałeś,popieram Twoją wypowiedz w całości.Niestety na Tym Forum widzę jest mało ciekawej,merytorycznej dyskusji a same sprzeczki,głównie p.B.M. i SZCZERBATEGO.pisać mi proszę do rzeczy ludziki.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-10 09:28
MY ZE SZCZERBATYM ŻARTUJEMY NIE KŁÓCIMY SIĘ A TO RÓŻNICA
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2008-04-03 10:22
Uważam, że każda forma zawierania znajomości,  jest wyborem indywidualnym. Lecz jeśli ma być zakończona sukcesem, musi być, obwarowana mądrością i rozsądkiem na bazie inteligencji.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-04-10 22:58
Hymm, każda droga jest dobra do zawarcia znajomości.Rozsądek,rozwaga są tym co moze pomóc  we właściwej ocenie nowo poznanych osób.Jednak to net w którym mozna sie kreowac niemal na świetego.Często real weryfikuje nasz osąd.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-11 09:16
Wielu już się o tym przekonało. Od czasu do czasu słychać w wiadomościach jakie nieszczęścia spotykają tych, którym tego rozsądku zabrakło.
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-04-11 10:10
LUDZIE CO ONI PISZA MERYTORYCZNE GADKI , INTELIGENTNA ROZMOWA !! PISAC SWOBODNIE I JUZ .LUZ BLUS W NIEBIE SAME DZIURY. JAK JESTES ON I WALCZYSZ O KAZDY DZIEN Z HAMAMI Z NFZ I INNYMI BIUROKRATAMI DLA KTORYCH JESTES TYLKO RZECZA KTORA NALEZY PODDAC RENOWACJI LUB NIE  TO WTEDY NAPEWNO WARTO MYSLEC O MERYTORYCE I INTELIGENCJI. TYLKO ZE ONI TO WSZYSTKO MAJA W D....ie. JEZELI KTOS MI WSKARZE LEKARZA KTORY >LECZY< PIEC LAT I PORECZY GLOWA ZE NIE BIERZE LAPOWEK TO DAM MU 100O zł. BO I TAK WIEM ZE MU SIE TA KASA NIE PRZYDA BO JEGO GLOWA SPADNIE .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / internetowe randki (22146 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill