www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / RZĄD UMYWA RĄCZKI I UDAJE ŻE WSZYSTKO JEST OK (6638 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2009-11-04 14:38
A CO POWIECIE NA TO OSOBY KTÓRE ZOSTAŁY POSZKODOWANE W BYŁYM USTROJU NP;W  LWP LUDOWYM WOJSKU POLSKIM CO Z NIMI TRZEBA ZROBIĆ JAK IM MORZNA POMUC PRZECIERZ TO TEŻ PRZEWSPANIALI LUDZIE TACY SAMI JAK MY MORZE NAWET LEPSI A TAK NIESAMOWICIE SKRZYWDZENI
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2009-11-06 22:20
uff, chaos myślowy. Dobrze by było sprecyzować, o co Ci konkretnie chodzi?
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-09 12:54
JEŚLI CHCESZ CZYTAC MOJE MYŚLI TPO POWIEM CI O CO MI robie celowo wiele błedów w pisowni i gramatyce jednak nie powiem dlaczego bo wiem o takich sprawach jak korektory a co do tego o tych poszkodowanych to opowiem ci taką historie mój znajomy był w LWP. podczas stanu wojennego tam zostało odebrane mu częściowo zdrowie ja pisałem kilka krotnie do rządu rp do mon itd nie dostałem odpowiedzi a jak już to pisali że coś takiego nie istnieje .A jednak zomowcy lub innego rodzaju menty społeczne za to że bylim wtakich oddziałach najprawdopodobnie podostawali odszkodowania i to bardzo wysoki a dlaczego by mieli nie dostać żołnierze którzy zostali poszkodowani jak wiesz to było dawno temu lecz rany pozostają
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-07 13:34
Też tak myślę jak Klaryska
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-11-09 12:59
nie wiem kim jesteś lecz nie zmuszaj mnie abym powiedział ci pare słów niegrzecznych tam jes wszystko napisane wyraznie i durzymi literami bez względu czy ktoś jest moim znajomym czy też nie zawsze  będę mu  pomagał a tak to gdzie podziała się boginka
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-11-09 17:39
123456 a dlaczego masz mówić niegrzeczne słowa? Czy dlatego że ktoś ma inny pogląd?

>tam jes wszystko napisane wyraznie i durzymi literami <


Oczywiście jest napisane dużymi literami, ale niezbyt precyzyjnie. Ja również nie bardzo wiemm o co Ci chodzi. Więc się nie obrażaj tylko napisz jaśniej i będzie OK.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-12 10:36
JESTEM BARDZO PAMIETLIWY
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-09 15:12
Nie musisz MI odpowiadać niegrzecznie. Pomyśl czasem czy ktoś z nas przeżył te lata o których ty opowiadasz. To wszystko co JA mam do powiedzenia. Nie wszystko muszę wiedzieć co było ix lat temu.
Nadrzędny - Autor kropka Dodany 2009-11-09 17:25
Ella... nie musisz wiedzieć, co było kiedyś, nie musi Ciebie to obchodzić, ale.... czy musisz wypowiadać się w tym wątku?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-11-09 17:35
A dlaczego nie ma wypowiedzieć swojego zdania? Czy jeżeli ma inne zdanie niż osoba , która napisała post, to jest coś złego? Każdy ma prawo do własnego zdania. Kropka a Ty musisz się tu wypowiadać? Widzisz każdemu można zadać takie pytanie . Tobie i mnie również.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-09 18:01 Zmieniony 2009-11-09 18:05
Dziękuję Ci Lid.
Kropka mogę wogóle nie dyskutować. Ciekawe tylko dlaczego Ci przeszkadzam? Post 123456 był do mnie adresowany więc odpowiedziałam.
Nadrzędny - Autor kropka Dodany 2009-11-09 18:24
Oj kobietki, kobietki... swary, kłótnie, pyskówki i po co? A w tym wątku mowa o odpowiedzialności Rządu wobec ludzi poszkodowanych w PWL, a konkretnie o żołnierzach poszkodowanych. Post 123456 zrozumiałam, ale niestety w tym temacie nie mam nic do powiedzenia, więc pa...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-11-09 18:30 Zmieniony 2009-11-09 18:36
Kropka nie masz racji ja się z nikim nie kłócę. Jakie swary? Jakie pyskówki? Co Ty mówisz? Widziałaś abym się z kimś kłóciła w którymś z wątków? Dopiero się zalogowałaś a już mnie oceniasz? Nie znasz mnie więc poczekaj z ocenami aż się poznamy.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-09 18:36
:-( Czy ja się kłócę :-(
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-12 10:48
TY NAPEWNO SIĘ NIE KŁUCISZ TYLKO BRONISZ SWOICH POGLĄDÓW
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-12 11:03
NIKT SIĘ TUTAJ NIE KŁUCI TO JEDYNY PORTAL W KTÓRYM NIE POWINNO I NIEMA KŁÓTNI MY TZN ON MAMY TROSZKĘ INNĄ MENTALNOŚĆ I CHOCIAŻ BY DLATEGO ŻE MUSIMY POKONYWAĆ WIELE CIĘŻKICH BARIER RADZE OBSERWUJ MOJE WSTAWKI A JUŻ WKRUDCE SIĘ PRZEKONASZ CO ZNACZY SIĘ KŁÓCIĆ A POTEM SIĘ GODZIĆ KAŻDY Z NAS ŻYJE NADZIEJĄ IŻ KIEDYŚ BYĆ MORZE STANIE SIĘ CUD I SZCZĘŚLIWIE WYZDROWIEJEMY WIELU Z NAS CIERPI Z TAKIEGO CZY INNEGO POWODU A TO ZE ZŁEGO TRAKTOWANIA NAS PRZEZ OTOCZENIE ATO RODZINA ATO KOŚCIÓŁ MAMY DO WIELU LUDZI NIESAMOWITY ŻAL DO RZADU DO LEKARZY I CZASAMI DO SAMYCH SIEBIE I NIEMA NADZIEI NA ZMIANE TAK JEST WSZĘDZIE Z ON NA CAŁYM SWIECIE LECZ WIERZ MI STARAMY SIE Z CAŁEGO SERCA POMAGAĆ INYYM TO NIE TYLKO JA LECZ ZAUWARZ KARZDY I CZASAMI TRZEBA DŁUGO CZEKAC NA ODPOWIEĆ POSTA A CZASAMI CHWILE WIEC WIESZ MI TU NIEMA KŁUTNI
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-12 10:47
ZASTANÓW SIĘ BO ZA KILKA LUB KILKADZIESIĄT LAT MOŻESZ BYĆ W PODOBNEJ SYTUACJI LUB JESZCZE GORSZEJ JAK MÓJ ZNAJOMY A JEŚLI CHODZI O PRZESZŁĄ EPOKE NIE TYLKO ŻOŁNIERZE BYLI POSZKODOWANI CHODZI MI MIANOWICIE O TO IŻ MOJE MOTTO ;JEDNEMU Z TYCH NAJMNIEJSZYCH CO UCZYNILISCIE..........DLACZEGO OFICEROWIE KTÓRZY ZE UŚMIECHEM NA USTACH I NIESAMOWIĄ ZŁOŚCIĄ LUB NIENAWIŚCIA DO ZWYKŁYCH SZEREGOWCÓW MOGLI PODOSTAWAĆ NIESAMOWITE ODSZKODOWANIA ZA TO IŻ RUSKIM SŁUŻYLI A ZWYKŁY ŻOŁNIERZ CO MÓWIŁ ŻE JEST POLAKIEM I JAK UCIEKŁ NA LEWIZNE TO ZAMIAST PUJŚC JAKĄŚ LASKE ZAŁAPAC TO SZEDŁ DO KOŚCIOŁA A TERAZ CI CO KIEDYŚ BILI NIE SĄ ROZLICZANI
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-12 11:05
CHCIAŁBYM ABY SIĘ I MŁODZI DOWIEDZIELI
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / RZĄD UMYWA RĄCZKI I UDAJE ŻE WSZYSTKO JEST OK (6638 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill