www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / W podzięce za dar od Szczerbatego z prośbą wobec artystow (6823 - wyświetleń)
- Autor true3lovers Dodany 2008-04-06 10:24
Witajcie a szczegolne slowa powitania kieruje do Szczerbatego , wciąz pamioetajac jego dobre serce i gest, gdy w naglum porywie serca i najbardziej pozytywnych uczuc ofiarowal naszej rodzince wspanialy dar- mianowicie łyżkę z własnej zastawy. Puekny i hojny to prezent, ilekroć wraz z naszym 9letnim synem , zasiadamy do posiłu, niosac z nabozenstwem , wsrod specjalnej liturgii i misteriow ow niezwykly egzemplarz bezcennego dla nas sztućca by wedlug liturgicznie niemal wypracowanego ceremonialu uzyc go, z łzami w oczach, wzruszeniem i wdziecznoscia wspominamy naszego przewspanialego ofiarodawce, dzieki ktoremu nasze zycie zycie stalo sie bardziej cudowne, bardziej pelne, nabrało bardziej cywilizowanego charakteru o wiele szczebli w gore. Zatem wracam sie do poetow portalowych i tworcow textow tutejszych w imieniu mej zony i synka: pomóżcie nam ułożyc piekny song ku chwale Szczerbatego po wieczne czasy upamietniajacy ten jakze dzis niespotykany gerst wobec nas i opiewajacy to ilęz pozytywnych zmian wniósl on w nasze życie - to ogromna prosba z glebi serca calej rodzinki. a Tobie o Szczerbaty, wspanialy czlowieku jakich dzis mało- raz jeszcze z glebi serca bog zaplac.pozdrawiam
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-06 10:30
tak ,tak ja tez dołaczam sie do próśb
chcemy ułozyc ballade o łyżce szczerbatego i jego  wspaniałej osobie :-)
ja wiem ,ze to wielkie wyzwanie ale z czasem wyłoni sie ze strof obraz prawdziwy tegoż dobrego człowieka i bedziemy mogli jak w lustrze ogladac za pomoca słow jego postać
milej niedzielki
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-06 13:20
Nie podoba mi się ten projekt.Weźcie sobie do pomocy Basię Mycko i iwonę3.Dokuczanie innym to jakaś dziwna moda.Na żartach trzeba się umieć znać a Wy występujecie jako trójca św.Nigdy nie wiadomo które z
was pisze i trzeba bawić się w detektywa.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-06 13:39
elie odwal się ode mnie co ci zrobiłam??
staram się być dla ciebie miła ty mnie obrażasz
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-06 13:49
Przecież ja piszę do true3lovers. Co do Ciebie to nie psuj wątku wiersza gigant.Nie podoba mi się mieszanie wiary....dlatego im zaproponowałam Ciebie i iwonę3.Nie obrażaj się a uważnie czytaj.Też Cię lubię...
Nadrzędny - Autor Milutka Dodany 2008-04-06 14:42
O rany co za słowo " odwal się". No to ja znów zmykam uuuu. True3 lovers a ilu was jest??? Bo z postu Elli wygląda że troje? A dlaczego pod jednym loginem
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-06 21:08
tyle ile postów tyle loginów milutka
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-04-06 21:38
Marcel - reaktywacja jako "Barbara Mycko"... Hello:)
A gdzie twoja pokora...?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-06 21:51
nie wiem czy zauwarzyłeś ale marcel już był jak ja się na forum pojawiłam po za tym wychodze z założenia że zawsze człowiek musi się czymś móc bronić jak go atakują ja bronie się słowami bo innej możliwości nie mam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-06 22:01
O tak potwierdzam Basia była wcześniej niż Marcel.

miłej nocki
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-07 09:02
Ella my nie musimy tłumaczyc sie milion razy dlaczego posługujemy sie jednym loginem -widocznie nasze zachowanie Cie przerasta ...
Poczytaj inne wątki z naszymi wypowiedziami  a wreszcie cie moze oświeci .
Nikt cie nie zmusza do pisania ballady tym bardziej ,ze Twoje poczucie humoru nie ogarnia  naszego .
Well szkoda ,ze wybraliscie sobie ten wątek na osobiste rozgrywki .
A teraz pytanie do szczerbatego -czy jesteś obrażony tym topikiem?Powstał on z sympatii do Ciebie i nie należy sie doszukiwać w nim złośliwości ,jesteśmy dalecy od tego .

Każde z nas od tej pory bedzie sie podpisywać imieniem pod swa wypowiedzia by  rozwiać watpliwosci co do płci autora

A jeszcze jedno -MARCEL ODEZWIJ SIĘ JAK CZYTASZ FORUM ,MAMY DO CIEBIE INTERES :-)
pozdrawiam Iwona
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-04-07 11:20
JUZ RAZ PISALEM TYLKO ZAPOMNIALEM DO KOGO. NA NIEZNAJOMYCH STARAM SIE NIE OBRAZAC . JA TAM WOLE ZEBY MI LUDZIE PLACILI A NIE BOG. BOG WAM ZAPLAC ZA MILE SLOWA..
ONI PISZA WSPOLNIE BO TO TANIEJ WYCHODZI. OSZCZEDZAJA NASZ WZROK BO CHYBA NIE MAKULATURE ????MILEGO DNIA TROJACZKI..
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-07 16:08
true3lovers : Ufff podpadłam i za co i to nie tylko Wam???  ja już stara weteranka tego forum mam się ulotnić jak inni??? Wszystkie wątki czytam! przykro mi ale chyba se pójdę.Nie będę wam wszystkim zawadzać  :-(
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-07 16:44
ELA NIE PRZEJMUJ SIE JA CIE DALEJ LUBIE !!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-07 16:51
Ella nie przejmuj się to jest chwilowe zawirowanie na forum. Bardzo lubię Twoje klikanie. Szczerbaty Ciebie też lubię czytać, choć nieraz się z Tobą nie zgadzam. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-04-07 17:03 Zmieniony 2008-04-07 17:06
Lidian ja Ciebie i szczerbatego nie tylko lubię ale i szanuję właśnie z poczucia humoru

pozdrawiam cieplutko Ella
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / W podzięce za dar od Szczerbatego z prośbą wobec artystow (6823 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill