www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Zapytanie o orzeczenie o niepełnosprawnosci sama grupa (5552 - wyświetleń)
- Autor Aleksandra29 Dodany 2009-11-08 18:40
Witam mam pytanie czy mogę się starać o orzeczenie o niepełnosprawności (samą gr.) jestem po dwóch operacjach rąk zespół cieśni nadgarstka,ale lewa ręka nie ma żadnej poprawy,w styczniu chciałabym wrócić do pracy ale nie pozwala mi na to ból tej ręki bo już nie mogę robić tego co robiłam,nic a to jest praca związana właśnie pracą rekami i w tym jest problem czy mogę się ubiegać o grupę.Choruję na nadczynność tarczycy czy na tą chorobę mogę dostać też grupę,proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić.....
Nadrzędny Autor anrzejek58 Dodany 2009-11-10 17:19
A czy składałaś wniosek o rentę do ZUS z ogólnego stanu zdrowia? Zrób to w pierwszej kolejności. Ale przed tym skompletuj kartotekę lekarską ( wyniki badań, zdjęcia rtg, ksero wizyt u lekarza, MR, opinie lekarza( druk N9 ).
Nadrzędny Autor Witt Dodany 2009-11-28 00:19
Pani Aleksandro myślę że z tymi schorzeniami które Pani wymieniła nawet byłoby wskazane aby Pani starała się o grupę inwalidzką, widzę dość spore szanse na otrzymanie samej grupy ponieważ jeśli chodzi o przyznanie renty z tytułu inwalidztwa to zaczynają się schody jeśli chodzi o wypłatę należnych pieniędzy i pojawiają się w sprawie polskie instytucje to wraz z nimi zaczynają się schody:(
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-28 19:31
Do Aleksandry. Problem z rękami tak ale tarczyca nie wchodzi już do zaliczenia do grupy. Trzeba brać leki i pracować. Nie chce zrażąć ale przy zaostrzonych przepisach szansa na otrzymanie renty jest raczej słabiutka.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Zapytanie o orzeczenie o niepełnosprawnosci sama grupa (5552 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill