www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do Elli. (13259 - wyświetleń)
- Autor iwona3 Dodany 2008-04-06 13:32 Zmieniony 2008-04-06 13:37
Piszę tu,ponieważ nie mam zamiaru przeszkadzać Zygmuntowi w pisaniu wiersza.A Ty Ellu źle zrozumiałam moje intencje.Wiersz pisany przez Zygmunta jest super i czytam go z przyjemnością.Tak jak Ty czekam na ciąg dalszy.Sorki ale nie chciałam nikomu przeszkadzać.A wierszyk w "chodź opowiem ci bajeczkę" naprawdę traktujemy jak zabawę i nikt nie uwłacza niepełnosprawnym.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-06 13:55
Ok rozumiem Cię.Tylko jak ja kidyś napisałam słowo kaleka to chór głosów się podniósł że nie powinnam bo to brzydko.Natomiast w waszym wierzu występuje słowo karzeł i jakoś jest ok. takie rozdrabnianie rzeczy mi sie nie podoba.Dziękuję Ci za załozenie właśnie takiego wątku zamiast psuć to co kiedyś zostało zapoczątkowane.Lubię ten wiersz.czekam zawsze na ciąg dalszy. I jeszcze raz dziękuję ze dalszego wątku psuć nie będziemy.Też Cię przepraszam

pozdrawiam cieplutko
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-06 21:05
pijesz do mnie też nie wiem dlaczego
niedługo to może będziesz mi pisała jakie tematy o której godzinie i w jakim dziale mam pisać czyżbyś bawiła się w administratorkę haha
Nadrzędny - Autor iwona3 Dodany 2008-04-06 21:21 Zmieniony 2008-04-06 22:17
Ech Basiu z Tobą jednak nie idzie żyć w zgodzie,wszędzie widzisz jedną stronę medalu.Poza tym ja wcale do Ciebie nie piję,nic Ci nie każę,zasugerowałam tylko,a to zasadnicza różnica.Robisz wszystko aby zniechęcić do siebie ludzi,czemu?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-06 21:23
pisze to co odczuwam i tak jak to odbieram nie pozwole sobie by ktokolwiek mi mówił co mam robić
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-06 22:07
Basiu,Basiu, Basiu nikt do ciebie nie pije.Uśmiechnij sie do takiego życia jakie ono jest.To co tu piszemy, żartujemy to w życiu prywatnym całkiem inaczej wygląda.Nie chcemy pisać o sobie i swoich dolegliwościach chcemy troszkę się uśmiechnąć do tego co jeszcze mamy.Czego nie straciliśmy...

Życzę Ci miłej nocki
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-07 09:42
dziewczyno nie piszmy do siebie bo mnie krew zalewa jak czytam twoje bzdury
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-07 09:48
marcel był pierwszy nie ja
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-07 10:57
NIE MACIE WIEKSZYCH PROBLEMOW DZIEWCZYNY ????? A ROBAKI ?????
Nadrzędny Autor true3lovers Dodany 2008-04-07 11:00
szczerbaty -na tym forum kobiety zachowuja sie jak przekupy ,wesza intrygi tam gdzie ich nie ma ,szukaja powodu do  kłotni szkoda gadac
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-07 11:03
BARBARA CZYTAM OD PEWNEGO CZASU TWOJE POSTY I WIDZE A PEWNIE NIE TYLKO JA ZE STAJESZ SIE BARDZO NERWOWA I NIEMILA. CZY CHCESZ ZEBY WSPOMINANO CIE TAK JAK MAR...A ???? MUSIALEM TO NAPISAC BO RESZTA ZACHOWUJE DYPLOMATYCZNY SPOKUJ. KTO INNY JAK NIE WASZ KOCHANY SZCZERBATY POWIE NAWET KOBIECIE CO O NIEJ MYSLI. DOSTANE PLUSA ??? JUZ DZIEKUJE !!
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-04-07 11:06
NIE ORAZAJMY PRZEKUPEK...
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-07 11:54
szczerbaty mam pewne problemy i nie moge sobie z nimi poradzić na forum pisze o tym co mnie cieszy co boli z tobą dyskutować nie będę po tym jak wyzwiskami mnie obrzuciłeś na gg 
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-07 12:00
BASKA JA NAWET NIE WIEM CO TO JEST GG. NIE PSUJ MI OPINI. GDZIE MAM SZUKAC TYCH WYZWISK.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-07 12:06
szkoda że wykasowałam archiwum były te słowa i nie tylko te a gg to inaczej gadu gadu komunikator darmowy
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-07 12:10
JUZ WCZESNIEJ WYJASNILEM WIEC WIECEJ NIE BEDE.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-07 12:11
bo ci głupio
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-07 15:24
Ok jak sobie życzysz Basiu.

pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-07 15:54
????
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-07 16:12

> dziewczyno nie piszmy do siebie bo mnie krew zalewa jak czytam twoje bzdury>


No chyba to domnie było ???

pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-07 19:31
OWSZEM DO CIEBIE BO WSZYSTKO PSUJESZ A PRZYSZŁAM TU NA FORUM BY POCZUĆ SIĘ LEPIEJ NIE MOŻNA ŻADNEJ RADY UZYSKAĆ I POCIECHY TYLKO WIESZASZ PSY NA MNIE OK  NIECH CI BĘDZIE JEŻELI TAK BARDZO CI PRZESZKADZAM TO JESTEM GOTOWA ODEJŚĆ Z FORUM
Nadrzędny - Autor BERTO45 Dodany 2008-04-09 18:01
BŁAGAM,ODEJDZ PONURACZKO,psujesz humor wszystkim nam.ja ponuraków i nudziarzy nie nawidzę.jestem wesolutki ludzik.wszyscy nudziarze,ponuracy po prostu mówię WAM 'SIO'.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-09 20:04
nie ode bo lubie to forum
Nadrzędny - Autor BERTO45 Dodany 2008-04-09 21:25
ale my cię nie lubimy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-10 07:08
Chociaż nie lubię się wtrącać w takie rozmowy, to jednak w tej chwili jestem zmuszona. Berto 45 bardzo proszę mów za siebie. Ja lubię wszystkich na tym forum. Więcej na ten temat nie mam do powiedzenia.
Nadrzędny - Autor BERTO45 Dodany 2008-04-10 07:13
to zapewne jesteś wyjątkiem,bo 1.os.napisała mi na wiad.pryw.o tej osobie i o innej,plci męskiej,że to kłótliwe osoby,zadziory,gdzieś też na Forum się doczytałem,że ktoś tej osobie zwrócił uwagę,że jest knofliktowa.a jesli lubisz osoby takie   to Twój wybór i twoja rzecz,nic mi do tego.nie interesuje mnie kogo lubisz a kogo nie lubisz i po co mi to piszesz co napisałaś,pisz do tej osoby,ze ja lubisz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-10 07:21
Szanowny Berto45 napisałam do Ciebie ponieważ pozwoliłeś sobie na forum użyć liczby mnogiej(my ciebie....), a to oznacz, że mówisz nie tylko w swoim imieniu, a w imieniu całego forum. Tego sobie nie życzę. Ja się będę wypowiadała sama za siebie. Nie interesują  mnie prywatne rozmowy czy kto na kogo plotkuje . Tyle mojego wyjaśnienia. Myślę, że teraz zrozumiałeś o co mi chodziło. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor BERTO45 Dodany 2008-04-10 07:25
ja nie jestem 'baba plociuch',ta osoba,nawet 2.napisały do mnie,nie ja do nich,inne osoby pewnie się boja wypowiadać na ogólnodostępnym forum,ale nie ja.mi co leży na wątrobie to i na języku.I KONIEC TEGO TEMATU,ZAMYKAM GO.THE END.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-10 09:34
WITAJ WYJĘŁAŚ MI TO Z UST JEŚLI TAK NAWET JEST JAK PISZE UMBERTO TO NIE POWINIEN WYPOWIADAĆ SIĘ ZA CAŁOŚĆ
POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-04-10 22:37
Po cholerę to było? Kazdy mówi za siebie jak napisała lidian.Amen!
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-11 10:26
CO NIEKTORZY ZDAZYLI MNIE POZNAC I WIEDZA ZE PISZE TO CO MYSLE JEZELI KTOS NA TO ZASLUGUJE. GOSC KTOREGO ZAPOMNIALEM KSYWY PLAKAL ZE ODCHODZI I JESZCZE TU JEST. TO ZWYKLY WICHRZYCIEL KTORY SKLUCA ZE  OSOBY ALE JAK MU TO SPRAWIA PRZYJEMNOSC TO NIECH TO ROBI DALEJ ALE NIE CYTUJAC PRYWATNYCH LISTOW. BASI CHLOPIE NIE WYGANIAJ BO ONA JEST TUTAJ TEZ POTRZEBNA I WIELU JA LUBI .JA TO NAWET BYM JEJ POSSAL SUTKI. (ale dolozylem do pieca )POMARZYC JESZCZE MOGE CHOC PODOBNO MAJA ZABRONIC MARZYC ON.. MIŁEGO DNIA PIESZCZOSZKI
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-04-11 10:58
Oj,chyba ma sie na burzę.
To napisze strofke piosenki-
Hej górale,nie kłóćta się
Mo góralka z przodu ,z tyłu- podzielita się.................ojjjjjjjjjjjj

A na serio- każdy jest tu potrzebny i coś wnosi do tego forum,ozywia,nie ma sensu doszukiwać się podtekstów,no -byle się do podłości nie posuwać.Bądżmy razem,
wystarczy że świat jest nam przeciwny.My powinniśmy  się wspierać.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-11 14:36
popieram i pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do Elli. (13259 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill