www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak radzicie sobie z ubytkami pamięci? (2521 - wyświetleń)
- Autor jola5555 Dodany 2007-09-07 18:51
Proszę o rady. Od kilku lat mam problemy z zapamiętywaniem i przypominaniem sobie pewnych oczywistych pewnie rzeczy. Miałam test pamięciowy figur geometrycznych i potwierdził osłabienie funkcji poznawczych... czy to juz będzie coraz gorzej...?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2007-09-08 17:22
Witaj Jolu. Nie wiem ile masz lat i na jakim tle tracisz pamięć ale ja osobiście codziennie łykam po 1 kapsułce Lecytyna 1200.Podaję Ci stronkę. Jeśli chcesz mieć większe wiadomości o tym leku wrzuć w Google Lecytyna 1200 i otworzy Ci się dużo stronek. A oto styronka:
http://www.herbamed.pl/index.php?p60,lecytyna-1200-mg-100-kapsulek . Im większe opakowanie tym taniej wychodzi.
Pozdrawiam słonecznie Ella
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2007-09-10 17:14
Najpierw skonsultuj się z lekarzem bo piszesz że zrobiłaś badania.To ważne zanim coś się łyknie.Ten lek można kupić bez recepty tylko w aptekach.rzekomo na bazie ziół ale popytaj się.Sama się nie lecz.
Pozdrawiam Ella
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak radzicie sobie z ubytkami pamięci? (2521 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill