www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Aktualne warunki podczas komisji o rentę (1873 - wyświetleń)
- Autor Toffi Dodany 2018-10-13 20:34
Dzień dobry.
Za 2 tygodnie mam stawić się na komisji o przedłużenie renty socjalnej.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak jest aktualnie? Rentę miałem przyznaną na 2 lata i bardzo boję się, że mi jej nie przedlużą. Cierpię na schorzenie psychiczne (m.in. mam ogromne lęki). Proszę uspokujcie mnie, ponieważ nie mogę spać już od co najmniej miesiąca ze strachu przed komisją w Zusie. Chodzę do lekarza i biorę leki regularnie. Niestety do stałej pracy nie nadaję się. Kilka firm już "przerobilem" ale zazwyczaj pracodawcy zwalniali mnie lub było mi zbyt ciężko.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2018-10-14 16:03
Hmmm...... Na siłę nie potrafię Cię uszczęśliwić...... Bo cóż to da/zmieni jeżeli napiszę wiele zdań wmawiających Ci, że wszystko będzie "cacy"........
Trzeba wziąć "byka za rogi" i zmierzyć się z tą rzeczywistością..... Jedyne co jako formę pocieszenia mogę napisać, to szczere życzenia powodzenia w  ZUS-ie. Trzymaj się i żyj nadzieją......... :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Aktualne warunki podczas komisji o rentę (1873 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill