www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Giełda Pracy (368 - wyświetleń)
- Autor FAZON2018 Dodany 2018-11-14 11:15
Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych wraz z Fundacją Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych zapraszają Osoby niepełnosprawne z województwa mazowieckiego na Giełdę Pracy. Podczas Giełdy możliwy bezpośredni kontakt z pracodawcami oraz przejście pierwszego etapu - czyli rozmowy kwalifikacyjnej. Również dostępne będą punkty konsultacyjne m.in PFRON, ZUS, UP oraz Biura Karier Uczelni Wyższych.
Serdecznie zapraszamy 4 grudnia od 10 do 14 , ul. Pl Bankowy 3/5 w Warszawie
Pracodawcy wciąż się zgłaszają. Z potwierdzonych będzie można znaleźć pracę na stanowiskach : pracownik ochrony, pracownik urzędu,sprzedawca, doradca klienta, analityk, przedstawiciel handlowy, pracownik biurowy, prace produkcyjne i wiele innych
Można będzie również wziąć udział w różnych projektach realizowanych przez Fundacje

Warto zabrać ze sobą swoje aktualne CV oraz przeczenie o stopniu niepełnosprawności. Strój wizytowy również mile widziany w bezpośrednim kontakcie z pracodawcą.
Zapraszamy !!!!
Nadrzędny Autor FAZON2018 Dodany 2018-11-16 13:33
Wciąż zgłaszają się pracodawcy oferujący stanowiska. Praca dla osób z wykształceniem średnim i wyższym. Zachęcamy do przyjścia wraz z dokumentami aplikacyjnymi i w stroju wizytowym. Praca czeka.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Giełda Pracy (368 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill