www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Nie wiem co robić... (2161 - wyświetleń)
- Autor katrin693 Dodany 2007-09-16 15:56
Zawsze szanowałam ludzi niepełnosprawnych i w razie potrzeby pomagałam im. Teraz spotkało mnie coś, w moim pojęciu, strasznego. Moim sąsiadem jest niepełnosprawny, który terroryzuje większość mieszkańców. Jednak najbardziej uwziął się na moją rodzinę. Dzieci boją się same wracać do domu, a i ja wychodzę z psem z duszą na ramieniu. Ile złości i złośliwości musi być w takim człowieku, żeby nic nie robić tylko snuć swoje chore scenariusze i terroryzować swoimi znajomymi wszystkich naokoło? Kompletnie nie wiem co robić, wyjście i powrót do domu jest straszliwym stresem...
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2007-09-16 16:36
Witam
Szanowna Pani. Nikt nie ma prawa nikogo terroryzować nawet osoba niepełnosprawna. ma Pani prawo żyć w spokoju we własnym miejscu zamieszkania. Jeśli nie udaje się dowiedzieć o co temu Panu chodzi i dalej jest Pani wraz z rodziną szykanowana jest od tego policja. I nie ma się na co oglądać. Tu chodzi o Pani bezpieczeństwo. najlepiej jak by napisać petycję pod którą podpiszą się wszyscy lokatorzy budynku i wtedy na tej podstawie zgłosić sprawę na policję. Byc może zachowanie tego Pana wynika z jego niepełnosprawności. Zalecał bym rozwagę.
Pozdrawiam Zygmunt
Nadrzędny Autor x04 Dodany 2007-09-16 16:42
Pytanie brzmi: jakiego typu to niepełnosprawność. Może by trzeba zgłosić do opieki społecznej niech się zainteresują człowiekiem.
hejka
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Nie wiem co robić... (2161 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill