www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zatrudnianie niepełnosprawnych w nowopowstałej firmie (4173 - wyświetleń)
- Autor PiotrekEmila Dodany 2006-06-05 08:57
Witam, w ciągu 2 lat zmieniałem prace czterokrotnie. I mam już dość tego. Postanowiłem otworzyć własną działalność gospodarczą. Głównym celem będzie  zatrudnienie jak największej liczby osób niepełnosprawnych oraz samotnych matek. Proszę nie zrozumieć mnie źle- nie chodzi mi tylko o ulgi ale pomoc osobom takim jak ja- czyli takim, którym nie zawsze wychodzi w życiu zawodowym z tego czy innego powodu. Dlatego chciałbym wiedzieć jakie kroki muszę przedsięwziąć aby zatrudnić niepełnosprawnych od początku istnienia firmy. Przedmiotem działalności bedzie produkcja i sprzedaż suplementów oraz odżywek dla psów sportowych.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2006-06-05 09:54
Przede wszystkim proponujemy zapoznie się z publikacjami:
" Rozpoczynam własną działaność gospodarczą"
http://www.niepelnosprawni.info/ledge/x/8994
oraz "ABC dla niepełnosprawnego pracownika i pracodawcy"
http://www.niepelnosprawni.info/ledge/x/5418
Informacje o zasadach  uzyskania dofinansowania do wynagrodzenia zatrudnianej osoby niepełnosprawnej znajdzie Pan także na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego
http://www.pfron.org.pl/zwi/zwi.nsf/graph?OpenFrameset
Osoby z Warszawy i okolic mogą także do 30 czerwca br.skorzystać z  bezpłatnych konsultacji specjalistów w zakresie uzyskiwania pożyczek na rozpoczęcie działalnosci gospodarczej z Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie.
Zapisy i informacje w Centrum Informacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych 0*22 8138582
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-24 07:47
Poczytaj w necie .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zatrudnianie niepełnosprawnych w nowopowstałej firmie (4173 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill