www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Spedytor Międzynarodowy z j. angielskim (1093 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2019-08-05 09:44
Dla Naszego Klienta z branży transportowej największym kapitałem są pracownicy. Swoją markę buduje od blisko dekady, ciągle się rozwija i poszukuje kolejnych ambitnych osób, lubiących wyzwania. Pracujący tam ludzie chętnie dzielą się wiedzą, jednocześnie cenią sobie zapał i otwartość.
Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy z j. angielskim
praca stacjonarna w Bydgoszczy

Podstawowe obowiązki:
• organizacja drogowych przewozów krajowych i/lub międzynarodowych,
• poszerzanie bazy podwykonawców,
• pozyskiwanie nowych Klientów,
• negocjowanie warunków współpracy,

Wymagania:
• wykształcenie co najmniej średnie,
• mile widziane doświadczenie min. 1,5 roczne w branży logistycznej
• znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1,
• mile widziana znajomość j. niemieckiego,
• znajomość pakietu MS Office,
• wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność,

Oferujemy:
• umowa o pracę na pełny etat,
• wynagrodzenie od podstawowego wzwyż (uzależnione od kompetencji i doświadczenia kandydata)
• prowizja od osiągniętej marży,
• ciekawy pakiet benefitów i rozwoju: karta multisport, profesjonalne szkolenia, chillout room, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rozwoju kompetencji,
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy
Nadrzędny Autor OBPON1 Dodany 2019-09-19 13:19
NIEAKTUALNE
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-09-02 03:30
Jeżeli poszukujecie firmy  transportowej , to możecie śmiało tutaj postawić na firmę  http://ejko.com.pl/ . Oni mają wieloletnie doświadczenie, wiedzę, doskonale rozwiniętą flotę pojazdową itd.  Także super... Według mnie są godni uwagi, ponieważ o wszystko zadbają na najwyższym poziomie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Spedytor Międzynarodowy z j. angielskim (1093 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill