www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / karta parkingowa (905 - wyświetleń)
- Autor epspin Dodany 2019-11-26 17:46
Cześć,
Mam 32 lata, rok temu miałem przeszczep serca powikłany udarem mózgu. Jako że w moim stanie praca w biurze nie jest najlepszym pomysłem (mam niską odporność przez immunosupresanty) założyłem własną działalność w dziedzinie architektury. Kilka miesięcy po operacji udałem się na komisję ds. orzekania o niepełnosprawności i u uzyskałem stopień niepełnosprawności umiarkowany 07 S, który nie uprawnia mnie do karty parkingowej. Niestety odwołanie się od decyzji nie przyniosło skutku, mimo iż mam problemy z poruszaniem jako powikłanie po udarze. Nie miałem siły ani zdrowia żeby odwoływać się do sądu, czy ktoś wie co jeszcze mogę zrobić aby uzyskać kartę parkingową?
Piotr
Nadrzędny Autor siemaquore Dodany 2019-11-30 01:54
po wprowadzeniu nowych zasad przyznawania kart parkingowych miejsca na parkingach dla niepełnosprawnych przybyło natomiast mając schorzenie sercowe nie dają w ogóle tych kart uważają ze jesteśmy zdrowi i możemy biegiem gonić na długie dystans biorąc pod uwagę inwalidów sportowców z osiągami ponad stan sportowców zdrowych zawodowych
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / karta parkingowa (905 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill