www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / karta parkingowa (1445 - wyświetleń)
- Autor epspin Dodany 2019-11-26 17:46
Cześć,
Mam 32 lata, rok temu miałem przeszczep serca powikłany udarem mózgu. Jako że w moim stanie praca w biurze nie jest najlepszym pomysłem (mam niską odporność przez immunosupresanty) założyłem własną działalność w dziedzinie architektury. Kilka miesięcy po operacji udałem się na komisję ds. orzekania o niepełnosprawności i u uzyskałem stopień niepełnosprawności umiarkowany 07 S, który nie uprawnia mnie do karty parkingowej. Niestety odwołanie się od decyzji nie przyniosło skutku, mimo iż mam problemy z poruszaniem jako powikłanie po udarze. Nie miałem siły ani zdrowia żeby odwoływać się do sądu, czy ktoś wie co jeszcze mogę zrobić aby uzyskać kartę parkingową?
Piotr
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2019-11-30 01:54
po wprowadzeniu nowych zasad przyznawania kart parkingowych miejsca na parkingach dla niepełnosprawnych przybyło natomiast mając schorzenie sercowe nie dają w ogóle tych kart uważają ze jesteśmy zdrowi i możemy biegiem gonić na długie dystans biorąc pod uwagę inwalidów sportowców z osiągami ponad stan sportowców zdrowych zawodowych
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2024-02-29 23:25
A  czy  podróżujecie  czasami  zagranicznie?  Tak pytam, ponieważ jestem  ciekawa  z parkingu  korzystacie?  Ja  ostatnio dowiedziałam się, że  Parking Pyrzowice ArtLOT   jest   niedrogi i  jest  w dodatku kompleksowo  strzeżony. Także  jakby co , to  tam możecie też  przechowywać  swój samochód.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / karta parkingowa (1445 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill