www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Moderator strony internetowej - praca zdalna (1595 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2019-11-27 09:15
Nasza nowa rekrutacja dotyczy tym razem obszaru web design. Szukamy pracowników dla dużego polskiego wykonawcy usług elektrycznych, mechanicznych i prac górniczo-budowlanych.

Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:
Moderator strony internetowej - praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

• tworzenie i moderowanie strony internetowej,
• aktualizacja i modyfikowanie  treści na stronie,
• współpraca w zakresie kwestii graficznych,
• działania związane z content marketingiem,
• dbanie o wizerunek graficzny Firmy, zlecanie banerów, grafik, itp.

Wymagania:
• doświadczenie w tworzeniu i moderowaniu stron marketingowych,
• wykształcenie wyższe po kierunkach elektrotechnicznych lub pokrewnych,
• wymagane doświadczenie w projektowaniu AutoCad przez co najmniej rok,
• znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2,
• elastyczność i dyspozycyjność.
 
Oferujemy: 
• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• pracę zdalną, wymagamy własnego komputera z dostępem do internetu,
• praca w systemie jednozmianowym, w godzinach 7-15.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl
  
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-11-27 12:13
Coś mi się wydaje , ze pracy szukają moderatorzy tego forum. Nie wiem czy ja napisałbym im referencje. Chociaż czasami utrzymują kontakt z piszącymi{i](co mogę potwierdzić). Ale nie wydaje mi się aby dobrze wykonywały swoją pracę.
Czy argumentem , może być fakt , że ma się doświadczenie?
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2019-11-27 19:06 Zmieniony 2019-11-27 19:09
Sytuacja wygląda,  jakby moderowal tu wolontariusz z lapanki, w dodatku nieregularnej. Obpon ewidentnie kogoś full-time,  jako posrednik dla wydawcy portali internetowych z branży technicznej, lub dla fiy z tej branzy dorzucajac jeszcze obowiązki inzyniera od projektow AutoCad. Trzeba umieć czytać ogłoszenia między wierszami. Nazwa stanowiska nijak nie pokrywa się z zakresem obowiązków typowego moderatora, służy to prawdopodobnie uzasadnieniu zaoferowania pensji minimalnej.
Nadrzędny - Autor OBPON1 Dodany 2019-12-06 13:19
oferta nieaktualna
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-12-16 12:19
Proszę o atkualne oferty.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2019-12-23 16:24
Jak zwykle, podoba mi się ten prawny sposób obchodzenia nowych dyrektyw unijnych dotyczących naszych danych osobowych. Muszę wyrazić zgodę na przetwarzanie ganych osobowych, w przeciwnym razie nic z dalszej współpracy, nie ma co liczyć na jakąkolwiek odpowiedź, owszem, mogę w późniejszym czasie zrezygnować ze zgody, ale w międzyczasie moje dane lecą już w świat, to samo jest podczas przeglądania stron www, muszę wyrazić zgodę, mogę zrezygnować, ale samo kliknięcie, że wyrażam zgodę z automatu wysyła moje dane do wymienionych  podmiotów.
to po prostu są jaja i kpina z naszej prywatności.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-01-02 09:02
Witam  mam pytanie czy Firma obron ma tylko jedna to oferte pracy bo ja chetny jestem do tworzenie baz danych
Nadrzędny Autor kamil_bojo Dodany 2020-02-08 20:40
Ogłoszenie moim zdaniem powinno mieć inny tytuł, gdyż Moderowanie to zupełnie inna bajka niż Tworzenie stron www. Dodatkowo potrzebujecie grafika. Jedna osoba, która sprosta wszystkim wymaganiom chyba będzie ciężka do znalezienia.

_______________________
https://algov.pl/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Moderator strony internetowej - praca zdalna (1595 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill