www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szpital uzdrowiskowy (4430 - wyświetleń)
- Autor rencista Dodany 2020-02-21 15:34
Witam ! Czy ktoś może mi polecić szpital uzdrowiskowy zajmujący się rehabilitacją pulmonologiczną ? Do tej pory dostawałam skierowanie do Ustronia Uzdrowisko Równica. Niestety teraz jest on tylko komercyjny więc szukam czegoś nowego na rehabilitację.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2020-06-06 14:12
Może już spóźniona odp. ale może przyda się komuś innemu. Polecam Duszniki Zdrój, szpital uzdrowiskowy "Jan Kazimierz". Szpital położony w "kotlince" o klimacie alpejskim - wspaniale się oddycha, po kilku dniach nawet nadciśnieniowcy nie muszą brać leków. Woda z kranu miękka, że nie trzeba po praniu płynu, a skóra robi się gładka, nawet u alergików. Komory solne, woda uzdrowiskowa 4 rodzaje - do popijania. Dookoła wspaniałe lasy i tlen. Powietrze ostre tak jak w Alpach. Blisko Czechy - wycieczki. Knajpki ze świeżym pstrągiem z pieca - pycha. Koncerty, m.in Szopenowskie. Sam szpital/uzdrowisko dostosowany dla niepełnosprawnych: podjazdy, windy (duże). Basen, piękna kolorowa fontanna itp. Szerokie, ładne korytarze, pokoje też ładne: lodówka, tv, tel. prysznic + umywalka. Duża szafa, stolik + szafka, sztućce, cukier, sól, talerzyki. Jedne z balkonem inne nie, pościel zmieniana na życzenie, dodatkowe poduszki też, pokój do prania i prasowania, Wi-fI. Pokoje 1, 2 i 4 os. oraz jakieś przeszklone czy coś dla NFZ. Z ZUS - jedzenie dobre i dużo, prywatnie o wiele lepiej. Prywatnie pokoje też dużo lepsze, ale kosztuje. Kilka lat temu w tym uzdrowisku nie przyjmowali ludzi z sanatorium na NFZ, nie wiem jak jest teraz. Zabiegi z ZUS i NFZ okrojone i krótko, prywatnie jak zapłacisz; jednak b. dobre, zwłaszcza borowina. Pryw. dużo Niemców. Proszę nie sugerować się opiniami w necie: tendencyjne marud, może zapłacili? Ja wyjechałam zdrowa, zadowolona, bez śladów po alergii :-) Jeden mankament (wg. mnie) to knajpka i dancingi w stylu disco polo :-( 
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2020-06-07 17:51
Przekalkowana reklamówka ze szpitala ?
Dzisiaj panuje coVid 19. Czy zagwarantujesz takie zabiegi ?
Nadrzędny Autor polskiesanatoria Dodany 2020-08-06 22:24
Teraz wszyscy w sanatoriach są badani na COVID przed przyjazdem. Co do szpitala uzdrowiskowego, mocno chwalony jest Szpital Rehabilitacyjny w Konstancinie, https://www.polskiesanatoria.pl/sanatoria/sanatorium-konstancin/
Nadrzędny - Autor orilek Dodany 2020-10-14 20:28
a coś w miedzy zrojasz? albo krynicy? warto się przejechąć :-)
Nadrzędny Autor furtys Dodany 2024-01-25 09:26
Potrzebuję firmy do poszukiwania wody https://studniekrakow.pl/szukanie-wody/ na nowo kupionej działce w Krakowie. Ktoś coś poleci?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szpital uzdrowiskowy (4430 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill