www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jestem po trepanacji czaszki (3195 - wyświetleń)
- Autor maks12 Dodany 2007-09-28 20:29
W wypadku komunikacyjnym doznałem urazu głowy i kregosłupa.Podczas zabiegu usunięto  mi węch.Po zabiegu pojawił sie płynotok PMR    W kolejnym straciłem wzrok na jedno oko. Ponadto w oku tym pojawiła sie jaskra pourazowa.Przebywałem na rencie IIgr przez ponad 12 lat.W tym roku orzecznik zmienił mi grupe na III.,na okres trzech lat.Odwołałem sie od orzeczenia i otrzymałe odpowiedz ze orzeczenie to zostaje utrzymane ,lecz  tylko na okres jednego roku.Sprawa ciagła
się od czerwca do konca września.Jestem zdruzgotany psychicznie i finasowo.Obawiam sie ,ze odwołanie od decyzji moze potrwać tak długo ,ze tego nie wytrzymam.
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2007-09-29 15:24
Witaj. Ja odwoływałam się od decyzji ZUS do Sądu i wygrałam. Niestety sprawa ciągnęła się ok. 9 m-cy, ZUS co prawda mnie poźniej spłacił, ale jedno jest pewne - zawsze warto się odowływac, bo niedajboze po upływie kilku lat mogliby równie dobrze prawo do grupy / i renty/ Tobie odebrać. Cóż, w psrawie finansowej to mogę poradzić tylko zwrócenia się do organizacji działających na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.
Nadrzędny Autor maks12 Dodany 2007-09-29 17:51
Dzięki za nadesłana odpowiedż.Chyba sie zdecyduję na odwołanie do sądu, bo podobnie jak ty mysle,ze to idzie w tym kierunku by mnie pozbawić świadczenia przy nastepnej komisji.Pozdrawiam.maks.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jestem po trepanacji czaszki (3195 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill