www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Narkoza a wypadanie włosów (963 - wyświetleń)
- Autor wania Dodany 2020-09-08 09:04
W internecie roi się od stwierdzeń, że narkoza ma wpływ na późniejsze wypadanie włosów. Czy ktoś z Was wie - z doświadczenia lub opracowań naukowych - jak jest naprawdę?
Pięć tygodni temu miałam operację usunięcia jednego płata tarczycy, robiona w znieczuleniu ogólnym. Od kilku dni zauważyłam, że nasiliło mi się wypadanie włosów - dosłownie zaczęły się wszędzie sypać. Dwa dni temu robiłam badania hormonów i wszystko jest w porządku.
Włosy i tak w najbliższym czasie zamierzam ściąć, ale wolałabym, żeby reszta nie wypadła
Nadrzędny Autor kowals Dodany 2020-09-08 11:14
Mi włosy zwykle wypadały Ale zawsze tłumaczyłam to sobie nadmiernym stresem itd
Po operacji i znieczuleniu ogólnym (wrzesień 2016) włosy rzeczywiście zaczęły wypadać jeszcze bardziej dosłownie traciłam włosy garściami. A co najgorsze skręt włosów również znacznie się zmniejszył. A jeszcze przed operacją był naprawdę mocny. Co prawda były ciągle prostowane przez wiele lat Ale od dobrego roku nie były poddawane prostowaniu, suszeniu itd. Prawie 2 miesiące temu włosy były scinane, ciągła pielęgnacja  no i jednak jest poprawa.
Nieźle sprawdza sie u mnie seria Delpos https://delpos.pl/ Kosmetyki moze takie tanie nie są ale dają dobry rezultat.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Narkoza a wypadanie włosów (963 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill