www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznam przyjacióke (3246 - wyświetleń)
- Autor Darek_z_Warszawy Dodany 2007-10-04 11:49
Witam,
Mam na imię Darek i jestem z warszawy. Ostatnio czuje sie bardzo samotny poniewaz od 2 tygodni jestem sam po 4 i połrocznym zwiazku. Brakuje mi kogos kim mogl bym sie zaopiekowac i moze z czasem obdarzyc tego kogos uczuciem. Jestm mi bardzo zle bo moja uczucia do tej dziewczyny sa bardzo silne. Chcial bym by ktos mogl mi pomoc uporac sie z ta bezsilnoscia ktora we mnie pojawila sie. Jestem czlowiekiem poswieca sie swojej polowce i teraz czuje sie taki pusty i moze jest ktos komu mogl bym na nowo stac sie potrzebny oraz pomocny. Jestem czlowiekim ktory bardzo mysli sercem i chyba dlatego teraz tak cierpie. Pewnie to co napisalem nie jest zachecajace do poznania mojej osoby ale potrzebuje sie gdzies wyladowac a chyba tylko w siecie moge to zrobic.
Nadrzędny - Autor EwaZet Dodany 2007-10-04 19:37
Hej Darku!Wyobrażam sobie co możesz czuć i wiem że musi minąć "trochę" czasu zanim się z tego otrząśniesz ale wierz mi że nadejdzie takie dzień,,czas jest super lekarzem..na zranione serca.Staraj sie nie oglądać za siebie choć napewno na początku to nie będzie łatwe..Z każdym dniem będzie coraz lepiej,zobaczysz..Głowa do góry! Trzymaj sie cieplutko,pozdrawiam!
Nadrzędny - Autor Darek_z_Warszawy Dodany 2007-10-05 07:16
Witaj, Bardzo Ci dziekuje za slowa otuchy. Pewnie masz racje ze czas leczy rany ale jednak w chwili obecnej jest ciezko. Mam nadzieje ze uda mi sie przetrwac przez czas obecny. Ciesze sie z znalazl sie ktos kto potrafi wespzrec mnie, za to jestem Ci bardzo wdzieczny. Musisz byc bardzo sympatyczna osoba i cieszy mnie ze odpisalas na post, dziekuje
Nadrzędny Autor EwaZet Dodany 2007-10-05 09:28
Hej,hej!To znowu ja :-) Nie ma sprawy Darku i polecam się na przyszłość,gdybyś potrzebował rozmowy,pogadania o wszystkim i o niczym,numer mojego gg 2715805. Jestem dobrą słuchaczką i zawsze chętnie służę pomocą. Jeśli ktoś z forumowiczów chciałby ze mną "pogiegować" będzie mi bardzo miło :-) Pozdrawiam cieplutko mimo kiepskiej pogody za oknem.
Nadrzędny - Autor Katia Dodany 2007-10-05 22:31
Hej Darku, jestem Kasia. Przeczytałam twój post i zgadzam się z tym, że czas leczy rany więc jeśli chcesz pogadac mój numer gg to 3345871 pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor Darek_z_Warszawy Dodany 2007-10-08 09:50
Witajcie,
Bardzo wam wszystkim dziekuje za wsparcie. Jestescie naprawde cudownymi ludzi i cieszy mnie to ze odwazylem na otworzenie sie przed wami. Stokrotne dzieki
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznam przyjacióke (3246 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill