www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Na co zwracacie uwagę przy kupnie mieszkania (844 - wyświetleń)
- Autor wania Dodany 2021-03-09 09:02
Jak w temaie. Co jest dla Was ważne w sytuacji w której decydujecie się na kupno mieszkania?

Sprzedaję mieszkanie i zastanawiam się jak jest przedstawić w najkorzystniejszym świetle.
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2021-03-09 10:10
Przede wszystkim na kierunek okien, aby mieszkanie było ciepłe. Później stan łazienki- jeśli ktoś nie jest przygotowany na generalny remont, to dobrze gdyby była w dobrym stanie. Kąty apropo wilgoci, dopytywanie o piony kanalizacyjne. Pomijając fakty okolicy- sklepy, przystanki, to reszta to odczucie -  pierwsze wrażenie.

Najlepiej będzie jeśli zerkniesz sobie na stronę:
https://homly.to/artykuly/sprzedaz-mieszkania-krok-po-kroku

Jest tutaj kilka porad, jak skutecznie sprzedać nieruchomość.
Nadrzędny - Autor Kajetannka3 Dodany 2023-07-24 16:47
Wynajem instytucjonalny w ramach rządowego programu mieszkaniowego może przynieść wiele korzyści zarówno dla najemców, jak i dla społeczeństwa jako całości. Programy wynajmu instytucjonalnego mogą zwiększyć dostępność mieszkań dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup własnego mieszkania. Dzięki temu mogą korzystać z komfortu i stabilności mieszkania bez konieczności angażowania znacznych środków finansowych. Tutaj https://wroclaw.mdr.pl/ zobaczcie sobie mieszkania we Wrocławiu.
Nadrzędny Autor mira Dodany 2023-08-23 13:29
To może być ciekawe ale mi zależy na własnym mieszkaniu, które może w przyszłości będę też wynajmować. Podobno dalej od centrum można kupić tańsze mieszkanie. Interesują mnie takie mieszkania i  chcę się przenieść do  Wrocławia, a osiedle Nowe Miasto Jagodno, zapowiada się  nowocześnie i  położone jest właśnie w takiej spokojnej okolicy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Na co zwracacie uwagę przy kupnie mieszkania (844 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill