www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Suplementy (603 - wyświetleń)
Autor ron33 Dodany 2021-06-27 09:07
Cześć, ostatnio rozglądam się za różnymi suplementami, najlepiej o sprawdzonym działaniu, dla siebie i dla dzieci. Tutaj https://bodymax.pl/ znalazłem tabletki do rozpuszczenia i witaminy w postaci żelków. Jeśli dzieciaki lubią żelki, czy lizaki, to to by zadziałało. Czy ktoś z Was coś takiego już próbował i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Mam wrażenie, że dzieci byłyby skłonne brać takie witaminy nawet garściami, o ile są dobre w smaku. Kiedyś chyba było coś podobnego, jakieś marsjanki, ale tego chyba już nie ma. W dzieciństwie mama mi dawała tego sporo. Pamiętam, że mnie zawsze kusiły te zabawki, które były dodawane do tabletek jako zestaw. Wiadomo, dobry marketing i reklama zawsze jakoś skuszą dzieci. Tabletki do rozpuszczenia też byłyby dobre, bo wyglądają jak napój gazowany i jak tabletka się rozpuszcza, to fajnie to wygląda. Dzieci lubią obserwować takie rzeczy, więc myślę, że też by się sprawdziły, ale najbardziej zastanawiają mnie jednak te żelki.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Suplementy (603 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill