www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny za darmo (623 - wyświetleń)
- Autor macieknawrotny Dodany 2021-08-26 13:00
Wiecie że można kupić sprzęt medyczny za 0 zł. To na prawdę jest możliwe. Wystarczy przejść się do lekarza, który napisze zlecenie na wyroby medyczne. Dzięki temu pacjent płaci tylko część ceny a za resztę lub NAWET CAŁOŚĆ płaci NFZ.
Te produkty są refundowane: protezy, aparaty i ortezy ortopedyczne, wózki inwalidzkie, laski, kule, balkoniki, obuwie ortopedyczne, zestawy infuzyjne do osobistych pomp insulinowych, pieluchomajtki, cewniki, sprzęt stomijny
Takie zlecenie można zrealizować np w Poznaniu w sklepie Meta Med. Na ich stronie https://ortezka.pl/ znajdą także więcej informacji o dofinansowaniu a jak ktoś chce może również zadzwonić do tego sklepu i udzielą Państwu odpowiedzi na pytania z tym związane.
Mam nadzieje że komuś pomogłem tym postem i chociaż jedna osoba kupi taniej swój sprzęt medyczny
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2023-09-07 10:21
Kule ortopedyczne to specjalnie zaprojektowane chodziki, które pomagają osobom z problemami z poruszaniem się zachować równowagę i stabilność. Wyposażone w regulowaną wysokość, ergonomiczne uchwyty i antypoślizgowe nóżki, kule te stanowią nieocenioną pomoc dla pacjentów po operacjach ortopedycznych lub z problemami ze stawami. Dzięki nim można uniknąć nadmiernego obciążania kończyn dolnych i przyspieszyć proces rehabilitacji.

https://www.active-med.pl/oferta/produkty-wspomagajace-chodzenie/kule-i-laski
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny za darmo (623 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill