www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy próbowałeś szkoleń online? (772 - wyświetleń)
- Autor TeddyBear Dodany 2021-09-18 10:14
Chcę zacząć uczyć się języka obcego. Wybieram między angielskim a niemieckim. Którego języka radziłbyś mi się nauczyć i dlaczego? Jaki rodzaj nauki powinienem wybrać: online czy offline? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Nadrzędny Autor WeigelP Dodany 2021-09-18 14:21
Witam, całe życie uczę się języków obcych i szczerze mówiąc bardzo to lubię. Ale osobiście radzę Ci uczyć się angielskiego, ponieważ jest to język międzynarodowy, który jest przydatny wszędzie i łatwiejszy niż niemiecki.
Nadrzędny Autor AlanWeb Dodany 2021-09-18 14:50
Musisz wybrać format szkolenia, który Ci odpowiada. Jeśli masz czas chodzić na zajęcia to wybierz offline, jeśli lubisz uczyć się w zaciszu swojego domu to możesz wybrać zajęcia online https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/katowice/mowca-rodzimy/. Jakość lekcji w żadnym wypadku nie będzie zła i zależy to tylko od Ciebie. Jeśli chodzi o język, którego musisz się nauczyć - myślę, że musisz wybrać ten, który Ci się podoba.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy próbowałeś szkoleń online? (772 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill