www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / remont (1040 - wyświetleń)
- Autor Milosz2445 Dodany 2021-11-30 20:19
Witam, jest na tym forum ktoś kto potrafi merytorycznie doradzić jak zabrać się za remonty mieszkań? Nie za bardzo wiem czy remontowanie jest łatwe, dlatego też szukam informacji na ten temat. Może ktoś z Was wynajmował jakąś firmę, która zajmuje się takimi rzeczami?
Nadrzędny - Autor Kajetannka3 Dodany 2023-02-18 15:41
Najcięższy i najbardziej  kosztowny jest zawsze remont łazienki. Tutaj https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/duza-lazienka-jak-ja-zaplanowac poczytajcie sobie o tym, jak urządzić łazienkę by wnętrze było praktyczne, wygodne jeśli chodzi o użytkowanie a jednocześnie prezentowało się fajnie i nowocześnie :-)
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-04-17 15:59
A czy przykładowo wiecie jakie wybrać elementy wykończeniowe do poszczególnych wnętrz itd? Jak chodzi o łazienkę, to tutaj https://www.arvision.pl/poradnik/plytki-lazienkowe  możecie poczytać sobie poradnik na temat wyboru płytek. Może was nakieruje.... Myślę, że tak... Myślę, że w ten sposób będziecie wiedzieć - jakie warto wybrać?
Nadrzędny - Autor papaja Dodany 2023-05-15 07:51
Wymieniając podłogę w swoim mieszkaniu, pamiętajcie również o takich detalach jak listwy. Bez nich niestety mieszkanie wygląda bardzo niechlujnie. Wiem, że w sklepie rzeczgustu.eu są dostępne listwy przypodłogowe szare Tak więc, mam nadzieję ze uda wam się wybrać coś odpowiedniego i pasującego do całej aranżacji mieszkania.
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-05-24 20:56
A czytaliście może artykuł   https://betania-kuchniaorientalna.pl/ceramiczne-puzzle-3d/  ?   Nie wiem czy wiecie, ale z  niego można sporo ciekawych wiadomości się dowiedzieć na temat tego - jakie ceramiczne płytki 3d są i czy warto na takie się zdecydować? Ogólnie macie tam fajnie opisane takie produkty, a remontując dom warto wiedzieć - z jakich opcji można skorzystać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / remont (1040 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill