www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pracownik Magazynu – Rawa Mazowiecka (1178 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2022-10-27 13:07
Nasz Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży, a także wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów.

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
na stanowisko:

Pracownik Magazynu – Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków

• przyjmowanie dostaw towaru
• kompletowanie towaru na paletach przy użyciu skanera
• praca z użyciem wózków unoszących (wydajemy wewnętrzne uprawnienia, jeśli pracownik nie ma uprawnień UDT)

Wymagania

• dobra organizacja pracy
• dokładność, sumienność
• umiejętność pracy w zespole
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

• praca w miłym zespole
• możliwość uzyskania premii za wydajność
• 7-godzinny czas pracy

Mile widziane

• uprawnienia na wózek widłowy UTD

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie
www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
Nadrzędny Autor OBPON1 Dodany 2023-06-01 13:36
Ogłoszenie nieaktualne
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2024-01-09 08:34
Paleciak elektryczny: Paleciak elektryczny to niezbędne narzędzie w każdym magazynie, umożliwiające efektywne przemieszczanie palet z towarami. Dzięki elektrycznemu napędowi, te wózki paletowe znacznie redukują wysiłek fizyczny pracowników, co przekłada się na zwiększenie wydajności pracy oraz poprawę bezpieczeństwa.
Nadrzędny - Autor poli789 Dodany 2024-03-27 22:16
Skoro już jesteśmy w temacie magazynów, to korzystaliście kiedyś z takich usług, jak oznakowanie magazynów? Myślę, że to bardzo przydatna opcja do każdego magazynu i na pewno w tej kwestii warto skupić się na usługach firmy https://linie.pl/ - Oznakowanie hal, parkingów i dróg - Linie.pl. Mają coś takiego w ofercie.
Nadrzędny Autor RejestracjaBPO Dodany 2024-03-28 08:42
Wpis jest z 2022 roku. Na tym Forum nie ma możliwości usuwania wpisów, niestety. Trzeba patrzeć na daty
Nadrzędny - Autor KasjuszMag Dodany 2024-04-04 18:29
Wózek masztowy jest kluczowym sprzętem w wielu magazynach i centrach dystrybucyjnych, umożliwiając efektywne przenoszenie i składowanie towarów na różnych poziomach wysokości. Charakteryzuje się on wysoką stabilnością i precyzją podnoszenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do obsługi delikatnych i cennych ładunków. Wózki masztowe są dostępne w wersjach elektrycznych, co zapewnia cichą i ekologiczną pracę, a także w wariantach z napędem spalinowym, odpowiednich dla zastosowań zewnętrznych.
Nadrzędny Autor kolinka Dodany 2024-04-28 11:14
Kiedy mowa o wózkach widłowych, wybór jest naprawdę szeroki, dlatego warto dokładnie przyjrzeć się dostępnym ofertom na rynku. Niezwykle istotne jest również zapewnienie dostępu do hurtowni części zamiennych do wózków widłowych, ponieważ często wymagają one naprawy lub wymiany elementów, takich jak opony, widły czy mniejsze komponenty, np. filtry czy elementy układów chłodzenia. W sieci znajdziesz kilka hurtowni oferujących tego typu sprzęt, na przykład Części do wózków widłowych - Hurtownia - Sklep SAWIM-GROUP https://sawimgroup.com/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pracownik Magazynu – Rawa Mazowiecka (1178 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill