www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Karta parkingows (585 - wyświetleń)
- Autor danka422@wp.pl Dodany 2023-09-07 22:09
Umiarkowany stopień ,od dziecińst wa,symboler 05-R oraz 10-N ,orzeczenie na stałe,zawsze miałam przyznane prawo o ruchu drogowym,w tym Roku starajac się o karte parkingową stanełam ponownie na komisje,otrzymałam orzeczenie jak poprzednie tylko odebrano mi punk o prawie drogowym,/nie uprawnia mmnie/co wtej sytuacji zrobić? pozdrawiam Danuta
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2023-09-08 07:52
Droga jest jedna. Odwołanie do zespołu wojewódzkiego. Później ewentualnie do sądu. Sąd przed rozprawą wyznacza biegłych. Ważne aby pilnować terminów na odwołanie. Odwołanie nie trzeba jakoś specjalnie dokumentować. Natomiast warto na komisję wojewódzką i ewentualnie dla biegłego przed sądem, mieć aktualne wyniki badań specjalistów. Procedura odwoławcza daje Ci czas na odświeżenie dokumentów.
Nadrzędny - Autor danka422@wp.pl Dodany 2023-09-08 08:30
Tak wiem ,że muszę złożyć odwołanie do wojewódzkiego zespołu,irytuje mmie sytuacja ,bo ostatnie orzeczenie przyznał mi wojewódzki zespół na stałe ,i prawo o ruchu drogowym jest że dotyczy . pozdrawiam
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2023-09-08 11:56
Orzeczenie to co innego. Przy kartach cały czas coś dłubią. Zmieniają się wytyczne i wymogi. Teraz co pięć lat na nowo oceniają zasadność przyznania.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Karta parkingows (585 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill