www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Konto bankowe w związku (170 - wyświetleń)
- Autor bertek Dodany 2023-11-14 08:45
Czy są tutaj osoby w związkach? Jak wyglada u Was kwestia konta bankowego? Macie jedno konto bankowe czy może jednak dwa rózne konta ?
Nadrzędny Autor Kajka31 Dodany 2023-11-21 09:47
Każdy swoje osobne konto plus jedno wspólne, na które przelewamy kasę na życie i odkładamy na ślub. Po ślubie wspólnota majątkowa i dalej zostanie taki system najprawdopodobniej przez kolejne lata. Temat na początku wspólnego mieszkania poruszyłam ja, bo mój fajny to mało rozgarnięty żeby pomyśleć o takich rzeczach, a ja lubię mieć wszystko ułożone, ale przyznał że spoko opcja więc żadnego dostosowywania się nie było
A, konta niby osobne, ale pieniądze na nich wspólne - czyli czasem za jakieś dodatkowe wydatki on coś zapłaci ze swojego, czasem ja ze swojego (bo wspólne jest aktualnie głównie na jedzenie i rachunki) i nie rozliczamy tego - żyjemy razem, to i budżet wspólny.

Jeśli planujesz konto wspólne, na stronie jest napisane gdzie mają obecnie najlepsze konto dla dwojga
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Konto bankowe w związku (170 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill