www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gadżety reklamowe w sklepie informatycznym (116 - wyświetleń)
- Autor bertek Dodany 2024-02-29 13:30
Czy mozęcie podratować pomysłąmi na gadżety dla klientów sklepu?
Nadrzędny - Autor pitar Dodany 2024-02-29 14:20
Proponuję:
Długopisy z logo sklepu: Długopisy z logo sklepu mogą być praktycznym gadżetem, który klienci mogą używać na co dzień.

Naklejki na laptopa: Naklejki z logo sklepu mogą być umieszczane na laptopach przez klientów, co stanowi świetny sposób na zwiększenie widoczności marki.

Podkładki pod mysz z funkcją podgrzewania: Jeśli sklep oferuje akcesoria komputerowe, podkładki pod mysz z funkcją podgrzewania mogą być praktycznym i innowacyjnym gadżetem.

Kubki termiczne: Kubki termiczne z logo sklepu to praktyczny gadżet, który klienci mogą używać w pracy lub w domu.  Zerknikj sobie tutaj https://redbird.pl/ Na miejscu w sklepie jest możliwosc logowania.
Nadrzędny Autor kolinka Dodany 2024-06-17 09:31
Torby i reklamówki należą do najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych. Jeśli są wielokrotnego użytku, mogą służyć klientom przez długi czas i krążyć jako darmowa reklama przekazywana z rąk do rąk. Teraz wiele firm oferuje produkcję takich toreb na zamówienie. Przykładem może być - Torby reklamowe z nadrukiem, logo - PIOKA https://www.pioka.pl/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gadżety reklamowe w sklepie informatycznym (116 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill