www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie (3278 - wyświetleń)
- Autor marcin tkacz Dodany 2007-10-24 09:47 Zmieniony 2007-10-24 10:17
czy ktoś może mi pomóc w napisaniu odwołania od orzeczenia lekarskiego w sprawie uszczerbku zdrowia spowodowanego wypadkiem przy pracy. z góry dziekuje.mój email marcin.tkacz7@wp.pl
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2007-10-24 10:52
Napisz co napisano w Twoim odwołaniu ??
Franusia121@gmail.com
Pomogę w miarę możliwości coś takiego napisac..
Nadrzędny - Autor marcin tkacz Dodany 2007-10-24 13:39
dokładnie dostaliśmy pierwsze pismo z komisji i napisali nam że w oparciu o obowiązujące przepisy ustalili 2%  długotrwałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego skukami wypadku przy pracy.  A my uważamy że za prawie cały obcięty palec środkowy przed pierwszym stawem u prawej ręki gdzie palec trzymał sie tylko na kawałku skóry a wszystko inne było zmiażdzone to troche mało . Zaznaczam że paleca nie moge ani wyprostować,ani zgiąć do końca i czucia w tym koniuszku też nie mam . byłem na zwolnieniu trzy miesiące  i palec nie ma ukrwienia.nigdy nie pisaliśmy takich odwołań prosze pomóżcie
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2007-10-24 18:51
wzór wysłałam, dopisz też w tym odwołaniu jaki wykonywałes zawód, czy nadal jestes w stanie jego wykonywac, jezeli nie-uzasadnij dlaczego.
Nadrzędny Autor marcin tkacz Dodany 2007-10-25 08:44
dzięki za wzór pisma
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie (3278 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill