www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ulubione kosmetyki (93 - wyświetleń)
- Autor bertek Dodany 2024-03-12 11:05
Czy możęcie polecić swoje ulubione kosmetyki na co dzień?

Jak wyglada Wasza pielęgnacja z rana?
Nadrzędny Autor kowals Dodany 2024-03-12 13:48
Cera mieszana, policzki reaktywne, strefa T tłusta
Myje twarz po nocy najpierw emulsją Microbiome Pro Care potem żelem Janda albo szamponem Murky HTC albo mydłem cedrowym albo innym żelem pod prysznic zależy co jest otwarte
Po myciu i wytarciu twarzy tonik, aktualnie jest to Bielenda Energy Boost, wcześniej był tonik mleczny Bielenda Microbiome Pro Care i Soraya Kombucha tonik esencja. Generalnie celuje w toniki z witaminą C albo toniki mleczne takie nawilżające i wyciszające
Następnie serum obecnie jest to Bielenda Energy Boost ten żelowy, wcześniej było Bielenda serum peptydowe, celuje w sera z wit C i sera z ceramidami/peptydami.
Krem z filtrem Bielenda Satynowy, a jak wiem że nie wyjdę z domu w ciągu kilku godzin to krem bez filtra, obecnie Bielenda Lekki krem z kwasami AHA i PHA. Wcześniej był krem Bielendy Energy Boost z Wit C i krem Microbiome Pro Care(zimą)
Krem pod oczy Bielendy ten z serii pszczelej.
Moja pielęgnacja od początku roku kalendarzowego Bielendą stoi. Wieczorem jest ta różnica że zamiast kremu stosuje retinol z Basiclab

Ogólnie pielęgnacja powinna być dopasowana konkretnie do cery: e-urodowo Zerknij sobie najlepiej na portal - znajdziesz tam wiele porad :-)
Nadrzędny Autor poli789 Dodany 2024-04-15 13:30
Sprawdź ofertę naturalne kosmetyki producent - https://kwateramydla.pl/ - Naturalne wegańskie kosmetyki - Producent Kwatera Mydła. Wydaje mi się, że jak najbardziej warto sprawdzić kosmetyki naturalne, ponieważ na wiele osób działają one naprawdę bardzo dobrze. Kosmetyki naturalne to przede wszystkim dobry skład, bez chemii i bez innych niepożądanych składników.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ulubione kosmetyki (93 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill