www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Hantle – Trening na dolne partie ciała (116 - wyświetleń)
- Autor Mixon1 Dodany 2024-06-06 23:03
Nie tylko górne partie ciała mogą być trenowane za pomocą Hantle. Przysiady z hantlami, martwy ciąg czy wykroki to doskonałe ćwiczenia na nogi i pośladki. Używanie hantli w tych ćwiczeniach dodaje dodatkowe obciążenie, co intensyfikuje pracę mięśni dolnych partii ciała. Trening z hantlami na nogi nie tylko wzmacnia mięśnie, ale także poprawia stabilizację i równowagę ciała.
Nadrzędny Autor lillka Dodany 2024-08-06 20:31
Próbowałam takiego treningu z hantlami ale jednak nie jestem zadowolona z efektów. Szukam czegoś skuteczniejszego i efektywniejszego. Zastanawiam się dlatego czy nie włączyć  ems trening, na  https://ems-master.pl/ czytałam jakie korzyści daje, jak można takie treningi odbywać, gdzie, jak dokładnie one wyglądają. Trening technologią EMS - EMS Master to to forma ćwiczeń, która wykorzystuje impulsy elektryczne do stymulacji mięśni, coraz więcej trenerów zaopatruje się w taki sprzęt do ćwiczeń.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Hantle – Trening na dolne partie ciała (116 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill