www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Salon optyczny w Rzeszowie (59 - wyświetleń)
- Autor bankawstanka Dodany 2024-07-22 13:12
pytanie do okularnic, do których sama dołączyłam jakiś czas temu. Czy latem jak jest duuuzo słońca, nosicie soczewki i na to okulary przeciwsłoneczne? Czy może okulary przeciwsłoneczne z korekcją?

I do jakiego salonu optycznego w Rzeszowie warto jest się wybrać po okulary?
Nadrzędny Autor orszulka Dodany 2024-07-22 14:05
U mnie przeciwsłoneczne z korekcją w ogóle się nie sprawdziły - soczewki + tradycyjne przeciwsłoneczne to dla mnie jedyna opcja. Przede wszystkim dlatego, że mam wadę na tyle dużą, że uniemożliwia mi funkcjonowanie bez korekcji, więc kiedy byłam w tych przeciwsłonecznych i nagle robiło się ciemno (np. w tunelu na autostradzie), to nie mogłam ich tak po prostu zsunąć, bo nic nie widziałam  A kolejny powód jest taki, że mam świra na punkcie oksów przeciwsłonecznych i zbankrutowałabym, gdybym w każdych chciała mieć szkła korekcyjne  ;-)

Od siebie polecam udanie się do tego salonu: https://hasztagoptykwawrzon.pl/rzeszow/

Na miejscu powinni wykonać badanie wzroku oraz dobrać odpowiednie okulary. Dopytaj się co będzie u Ciebie najlepszą opcja.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Salon optyczny w Rzeszowie (59 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill