www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca dla informatyka w Warszawie (5140 - wyświetleń)
- Autor Grzesiek Dodany 2007-11-09 22:24
Witam. Chciałbym zorientowac się czy znaleźliby się chętni do podjęcia pracy w tym zawodzie w Warszawie. Zakres zadań to zarządzanie siecią lokalną (konfiguracja urządzeń sieciowych , firewall'i itp. - oczywiście po przeszkoleniu). Miejsce pracy - administracja publiczna . Informacje które otrzymam pomogą mi wystąpic z propozycją zatrudnienia dwoch osób do "szefów" resortu. Jestem głównym specjalistą w wydziale zajmującym się utrzymaniem i zabezpieczeniem sieci lokalnej i cierpię na brak pracowników (brak etatów, niskie płace dla informatyków w adminisracji publicznej). SPRAWA JEST PILNA, ponieważ iloś zadań przekracza już zdecydowanie fizyczne możliwości mojego skromnego zespołu.
Liczę na szybki i szeroki odzew z Waszej strony
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2007-11-10 13:42
Aha, i pomyślałeś, że w tej sytuacji, skoro resort kiepsko płaci, może kiepsko płacić niepełnosprawnym pracownikom za ciężką robotę, no bo przecież im zależy na każdym groszu... Przepraszam za sarkazm, doceniam szczerość, ale niezbyt fajnie zachęcasz... Dlaczego zakładasz, że niepełnosprawny powinien się cieszyć, że w ogóle zarabia...? Nie sądzisz, że za przyzwoicie wykonaną pracę po prostu należy dobrze zapłacić? W "tym" środowisku powinny obowiązywać absolutnie rynkowe zasady i nic więcej. I nie mów mi, że ludzie dorabiają do rent i będą mogli to spokojnie pogodzić. To wypaczenie idei. Zmień motywację - a kto wie:)
Nadrzędny - Autor Grzesiek Dodany 2007-11-10 17:59
Zdumiewa mnie Twoja wypowiedź, skąd ten sarkazm, gdzie w moich słowach jest choćby źdźbło tego o co mnie posądzasz. O jakiej motywacji piszesz, chcę po prostu pozyskać pracownika i nie zamierzam nikogo traktować protekcjonalnie, a to nie ja wymysliłem prawo wedle kórego instytucje ponoć "zmuszone" są zatrudnić jakiś procent pracowników niepełnosprawnych, ale skoro tak jest to zamierzam z tego skorzystać i nie chodzi tu o "dorabianie do renty". Podchodzę do tej sprawy w ten sposób, że to nie osoby o które zamierzam zabiegać potrzebują mnie, tylko ja potrzebuję ich wsparcia. Obowiązki są określone i jednakowe dla wszystkich, płaca również (kiepska również dla obecnie zatrudnionych). O jakiej ideii mówisz i kto ją wypacza? - bo na pewno nie ja. Czy tak samo źle byś mnie oceniła np. za to że organizuję staże zawodowe dla studentów (bo znowu nie robię tego dla żadnej idei lecz z bardzo przyziemnych pobudek - potrzebuję po prostu pracowników), i nie robię tym nikomu żadnej łaski i nie oczekuję na "gorące" podziękowania.
Nadrzędny - Autor Grazyna Dodany 2007-12-13 08:01
No coż ................gdy czytam takie posty jak drugi z koleji, to przyprawia mnie o mdłosci. Jak mozna takie bzdury wypisywac. Jestem osoba niepełnosprawna, dla wlasnego dobra podielabym kazda prace. Żałuje ze mieszkam w regionie, gdzie jest naprawde mało etatow. Grzegorzu mysle ze mialbys bardzo duzo chetnych, ale tu jeszcze kwestia wyksztalcenia. Wierze ze znajdzie się odpowiedzialny ON. Podejmie prace u Ciebie i oboje bedziecie zadowoleni. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor legrad Dodany 2007-12-13 11:34
Pozdrawiam Giżycko! Sąsiad w kierunku na Ełk (30 km).
Nadrzędny Autor Lazur Dodany 2007-11-27 16:43
witam chcetnie podejme sie pracy CV moge wyslac na maila, prosze o szybka odpowiedz
Nadrzędny Autor mini21 Dodany 2007-12-13 00:14
Ja również chętnie podjął bym się tej pracy.
Nadrzędny Autor xporferus Dodany 2008-01-11 00:17
jeśli Pan potrzebuje jeszcze ludzi ...służę swoją osobą
pozadrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca dla informatyka w Warszawie (5140 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill