www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Bezskuteczne szukanie pracy (12162 - wyświetleń)
- Autor ziele Dodany 2007-11-18 17:41
Czy Poznań jest pustynią w Polsce. Szukam pracy w domu, znajduję centra zatrudniania niepełnosprawnych w całej Polsce a w moim mieście trafiłam na ofertę pracy w "Pralni Chemicznej" Jestem inwalidką I gr i  co miałam w niej robić? Panie "moderatorze" czy ma Pan dla mnie jakąś radę?
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2007-11-30 15:19
Proszę skontaktować się z Centrum Integracja w Zielonej Górze, ponieważ swoim zasięgiem obejmuje województwa: lubuskie, wielkopolskie i dolnośląskie.
Informacja na temat działania Centrum znajduje się na stronie: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/17161
Nadrzędny - Autor Kasztan24 Dodany 2007-12-10 17:17
T ja ci powiem jak jest. Pracy jest mnóstwo ale tylko dla zdrowych konusów z lewymi grupami.

W dzienniku Rzeczpospolita z dnia 10 grudnia 2007 - czyli całe 3 miechy po tej aferze z reklamą społeczną, gdzie zatrudniono zdrowego człowieka do roli faceta na wózku - PFRON dołączył płytę CD z tą samą reklamą oraz książeczkę na bardzo drogim papierze kredowym.

Na CD są też dwa pseudo-reportaże jak to firmy zatrudniają ON.

Kolejna bzdura do kwadratu. W jednym jakaś kobitka chodzi przy pomocy laski (nawet nie kuli) co już u prawdziwych ON wywołuje śmiech rozpaczy, a w drugim reportażu druga kobitka chodzi o dwóch kulach - to kolejny żart iż jest to ON.

Na CD które mieści 650 MB zamieszczono filmiki on długości chyba 10 min łącznie. Zamiast pokazać co i jak, to jak zwykle pokazano nieistotne pierdoły.

Licząc że CD dołączono do każdej gazety daje to kwotę ok. 200 tys egzemplarzy * 3 czy 4 zł = od 600 tys pln do 800 tys pln wyrzucone w błoto.
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2007-12-11 10:38
Jak śmiesz twierdzić, że osoba o kulach nie jest ON (roentgen w oczach?), a może po wielu latach ciężkiej rehabilitacji wstała z wózka, a może cierpi bardzo z powodu dodatkowej innej niewidocznej choroby, gdzie chore nogi to pryszcz (z dnia na dzień czeka na telefon-przeszczep), może Ty za mało pracowałeś nad sobą? Proponowałbym zmianę lekarza (wiadomo na jakiego). Z twoich wszystkich wypowiedzi wynika jedno-JA JEDYNY ON. Widać, że nie modrzejesz z upływem czasu. Choroba dodaje pokory, mądrości, zrozumienia innych, spojrzenia na świat z innej strony niedostępnej dla zdrowych. Ty sie uwsteczniasz. Przemyśl to. Może jeszcze nie jest za późno, chociaż śmię wątpić.Dziwny egzemplarz!
Nadrzędny - Autor Kasztan24 Dodany 2007-12-13 18:33
masz II lub III grupę to na bank jesteś konus lub konował wyłudzjący kasę z PFRON. Taka jest rzeczywistość
wystarczy poszukać ofert pracy czy o pracę
Firma poszukuje kierowcy II grupa niepeł. całkowicie sprawny fizycznie

lub mam na imię Mirek mam 28 lat II grupa, jestem całkowicie sprawny.

TO JEST ZŁODZIEJSTWO W BIAŁY DZIEŃ. MAM NADZIEJĘ, ŻE TAKIM KONUSOM I KONOWAŁOM W KOŃCU DOBIORĄ SIĘ DO ...Y.
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2007-12-13 21:22
Nie wiedziałem, że jestem niedouczonym lekarzem, o ile sobie przypominam to jestem laborantem (zawód wyuczony),rzeczywiście  zbliżony ku medycynie, ale gdzie mi do konowała! A konus - przy 182cm? Przemyśl co piszesz! Nie znasz znaczenia słów, których używasz. Jeszcze jedno, może się powtarzam, masz problem z wymiarem?
Nadrzędny - Autor Kasztan24 Dodany 2007-12-13 21:41
CZEŚĆ KONUSY, KONOWAŁY I RENTOKRADY Z II i III LEWĄ GRUPĄ "PEŁNOSPRAWNOŚCI".

DZIECKO MATURY GIERTYCHA - COŚ UMIE NAPISAĆ, ALE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ...Hmm TO JUŻ PROBLEM.

GDZIE PISAŁEM COŚ O WZROŚCIE?
GDZIE PISAŁEM COŚ, ŻE JESTEM LABORANTEM?

NO WIDAĆ ABOLICJĘ MATURALNĄ.
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2007-12-14 11:24
konus-   osoba niskiego wzrostu, mikrus.

konował- pogardliwie, lekceważąco  o lekarzu.

I kto tu mówi o czytaniu ze zrozumieniem? Ręce opadają. Szkoda słów.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2007-12-14 14:02
Człowiek Kasztan , człowiek jak się chwali doktorat napisał ( ja myślę że on go sam nie napisał) , ale ja widzę że on przeskakuje tylko z wątku na wątek i stale jedno, jakby innych zdań nie umiał budować , wychodzi na to że jest .... i to jest na dodatek donosiciel ,zatruty do cna człowiek , niszczący tych którzy życzyli mu dobrze, chcieliby aby i on był zdrowy, usiadł chyba na tym gronie forumowiczów ,aby ich nękać swoimi prostym zachowaniem,  życzy nam tylko kłopotów,... co to kolega ?   jego trzeba unikać , my niepełnosprawni jesteśmy zagrożeni takimi osobnikami, teraz chyba jasne kto chciał drogich leków, ograniczeń w dostępie do częstej rehabilitacji, zmniejszeniu zabiegów leczniczych , itp pomocniczym działaniom dla słabszej części społeczeństwa, już chyba jasne kto przyczynił się do tych wszystkich utrudnień----- tacy właśnie snobistyczni zimni i niedouczeni ludzie jak dla przykładu reprezentujący się przed nami Kasztan . Zapomniał tylko że sam jest w potrzebie , inaczej będzie gadał jak mama zaniemoże , i inni się  od niego odsuną za takie zachowanie.  Pamiętaj dzban wodę nosi dopóki ucho się nie urwie.
Proponuję, a każdy zrobi jak uważa , nie zwracać uwagi na jego teksty, tylko nam zdrowie psuje ,

  " reprezentatywność człowieka to nie krzyk ani ból jaki wyrządza drugiemu człowiekowi "  ---- zapamiętaj to Kasztan .
Nadrzędny Autor Kasztan24 Dodany 2007-12-14 16:36
CZEŚĆ KONUSY, KONOWAŁY I RENTOKRADY Z II i III LEWĄ GRUPĄ "PEŁNOSPRAWNOŚCI"

My niepełnosprawni - nie obrażaj mnie i nie porównuj do siebie bo nie jesteś mnie godna.

1. Jestem zgryźliwy do cna, ale jestem również bardzo pomocny dla innych. Pomagam im za free.

2. Mam doktorat z zarządzania - od tego roku - fakt, że jest g... wart, ale ilu prawdziwych ON ma
doktorat nawet z tzw. pitologii stosowanej? głównie mają g...any licencjat lub magisterkę.

3. Nikt się ode mnie nie odwróci, bo nie mam "kolegów i pseudo przyjaciół" z czego jestem
bardzo szczęśliwy.

4. Fakt, mama jest moim jedynym oparciem, dlatego nie ruszam się nigdzie bez tabletek nasennych. Ostatnio zacząłem szukać arszeniku lub czegoś równie mocne i skutecznego.

5. Do lekarzy nie "chodzę", na rehabilitację też nie, bo w moim przypadku jest to strata czasu.

6. Nie jestem snobem, bo nikt niczego mi nie dał i niczego nie oczekuję, w przeciwieństwie do tych zdrowych konusów i konowałów z lewą grupą "pełnosprawności", którzy codziennie kradną pieniądze i szanse innym potrzebującym. Po co te Fundacje zbierające pieniądze. Zabrać konusom i pieniądze już będą.

7. Jestem niedouczony, umrę głupszy niż jestem, bo wiem ile jeszcze nie wiem i się nigdy nie dowiem - ale tak ma każdy więc to nic nowego.

No konowały ZUS jest coraz bardziej niewydolny finansowo, szykują się weryfikacje lewych "rentek" również tych przyznanych na stałe.
Nadrzędny - Autor Kasztan24 Dodany 2007-12-14 15:18
Konował - pogardliwie o lekarzu, słowo wykorzystywane za kadencji PIS.
Wcześniej też funkcjonowało ogólnie bez odniesienia do konkretnego zawodu.

Konus - kurdupel, knypek itd. itd. itd. itd. itd (ogólnie słowo obraźliwe)

Fakt, ręce opadają i szkoda słów. Giertych jest chyba usatysfakcjonowany z wyników swojej abolicji, że niejaki
"legrad" skorzystał z tego no i mamy skutki tego.
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2007-12-14 15:49
Maturę robiłem jak Ciebie na świecie jeszcze nie było.
Nie dam się więcej sprowokować!
Apeluję do wszystkich forumowiczów o to aby pozostawiali bez echa każdą wypowiedź "kasztana".
Sieje zamęt i jest głupszy niż ustawa przewiduje. Używa dwóch nieadekwatnych słów, nawet nie potrafi Nas obrazić!
Od tej chwili już milczę.
Nadrzędny Autor Kasztan24 Dodany 2007-12-14 15:58
CZEŚĆ KONUSY, KONOWAŁY I RENTOKRADY Z II i III LEWĄ GRUPĄ "PEŁNOSPRAWNOŚCI"

Ty masz maturę, chybą kupioną na bazarze od ruskich.

Tak jak pisałem naucz się czytać, nie kasztan tylko Kasztan24. Tak jak pisałem - szkoła Giertycha albo Gierka.

Widzisz!. Ja nikogo nie obrażam i nie wyzywam od głupich. I taka jest różnica między mną a zdrowymi konusami i konowałami z lewymi grupami "pełnosprawności". Krew ich zalewa bo wiedzą, że mam rację.
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2007-12-11 10:42
Jeszcze jedno, często w twoich wypowiedziach słyszę słowo konus, masz problem z centymetrami?
Nadrzędny - Autor puniek Dodany 2007-12-15 16:47
Kasztan chyba ma bardzo ograniczony zasób słów gdyż poza kilkoma niezbyt wyrafinowanymi określeniami ,które powtarza w kółko nic nowego nie wnosi do dyskusji,więc chyba ten doktorat należy traktować z przymrużeniem oka.Odnośnie braku przyjaciół, to też nie chciałbym się kolegować z taką zrzendą.
Nadrzędny Autor Kasztan24 Dodany 2007-12-16 21:27
CZEŚĆ KONUSY, KONOWAŁY I RENTOKRADY Z II i III LEWĄ GRUPĄ "PEŁNOSPRAWNOŚCI"

Kolejny gość ze szkoły Giertycha. N I E Kasztan tylko Kasztan24. Tym, którym pomagam jakoś nie narzekają,
szczególnie gdy przychodzi 30 kwietnia każdego roku.

A ty co wnosisz takiego interesującego do dyskusji??????. wszyscy narzekają jak to mało mają, jak to Państwowy Fundusz Rozdawnictwa Osobom Pełnosprawnych (znany jako PFRON) daje na samochody a wy macie tylko 535 zł rentki więc nie możecie z tego skorzystać it itd itd.

Pytam się. Kto tu zrzędzi ???? ja tam o samochodzie nawet nie marzę i nie biadolę jak wy.

Ja przynajmniej nie jestem obłudnikiem i wyrażam to co myślę oraz to co wszyscy wiedzą, ale nie mówią
.... bo to właśnie o nich to jest.

A doktorat mam - Od tego roku (ba od dwóch miesięcy). Sam spróbuj napisać i obronić, przekonasz się jakie to trudne i skomplikowane. Doktorat to nie taki pikuś jak magisterka czy prosty licencjat.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Bezskuteczne szukanie pracy (12162 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill