www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Poturbowanie przez renciste starszej kobiety (1842 - wyświetleń)
- Autor bartoszwar123 Dodany 2007-11-22 23:10
Witam bardzo serdecznie. Moj przypadek jest nastepujacy. Pan X jest rencista. Dostal odszkodowanie za utrate zdrowia w Stoczni Gdanskiej oraz przyznano mu rente. Najdziwniejszy jest w tym przypadku fakt ze pan X dostal dom w spadku w surowym stanie i odremontowal go SAM. Jedyna pomoc ktora wynajal byla firma ktora stawiala dach. Moja rodzina od dnia kiedy pan X przeprowadzil sie do swojego nowego domu jest jego sasiadami. Sprawa wyglada tak ze droga ktora biegnie do naszej posesji, pan X na tej wlasnie drodze stawia samochod, chcac wyjechac z mojej posesji samochodem- nie moge tego zrobic, wtedy zachodzi interwencja policji i dopiero to wplywa na to ze pan X sie odsuwa. Nie bede wspominal o wyzwiskach ktora padaja na moja matke ze strony pana X. Pare dni temu moja matka zostala poturbowana przez pana X, na szczescie skonczylo sie na guzach. Policja nie stwierdzila ze to byl pan X, chodz widziala to moja siostra. Mam wie pytanie, co nalezy uczynic by pozwabic takiego czlowieka, ktory jest az za zdrowy renty, ktora moze przydac sie komus naprawde potrzebujacemu. Ten pan ma 27 lat i napewno moze znalesc sobie prace. Wspomne ze moja matka ma 63 lata.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2007-11-23 11:51
Pytanie istotne w tej sprawie czyja jest droga..??? do Twojej posesji..???
Bo tu  problem w rowiazaniu prawa nie w odebraniu renty..
Nadrzędny Autor bartoszwar123 Dodany 2007-11-23 13:43
droga nalezy do mojej rodziny, ale tutaj jest sprawa o sprawidliwe przyznawanie renty. Nie chodzi tutaj o droge tylko o to zeby odebrac czlowiekowi rente na ktora nie zasluguje.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Poturbowanie przez renciste starszej kobiety (1842 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill