www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Artykuł o Ani z Wysokich Obcasów 2007-11-24 (1869 - wyświetleń)
Autor GRANDBLEU73 Dodany 2007-11-25 22:03
Co tydzień w sobotni poranek przy okazji zakupów weekendowych kupuję Wysokie Obcasy. Tym razem z zapartym tchem przeczytałam artykuł o Ani Krupie  - dla bywalców tego portalu nazwisko Ani jest z pewnością znane.
Aniu , jeśli wchdzisz na forum, chcę abyś wiedziała, że jesteś kimś nadzwyczajnym: emanujesz ogromną radością życia, wytwarzasz moc energii i siły, obdarzasz szczęściem siebie i najbliższych, mam na myśli Twoją cudowną córeczkę Emilkę i wszystkich tych, dla których pracujesz.
Ciesz się szczęściem i zdrowiem w tym pięknym zakątku Polski.
Artukuł z W.O. zat." Po raz pierwszy brakuje mi rąk" uświadomił mi, że będąc pełnosprawną osobą odczuwam bardzo często nie tylko brak rąk, ale i kończyn i wszystkiego po trochu. I zaczynam rozumieć skąd się bierze ta moja "pełnosprawna beznadzieja": z braku umiejętności poszukiwania i pielęgnowania szczęścia. Z każdym reportażem uczę się czegoś nowego, to taka powolna droga ku pełnosprawności życia.
Pozdrawiam Cię i życzę wielu radości.
P.S. Też zaglądam do sennika-tyle tylko, że w internecie - mój tak nie pachnie:((
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Artykuł o Ani z Wysokich Obcasów 2007-11-24 (1869 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill