www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kursy dla osób niepełnosprawnych - bezpłatne (3171 - wyświetleń)
- Autor Asia.Mi Dodany 2007-11-26 18:54
Witam!
Jestem zainteresowana jakimś kursem dla osób niepełnosprawnych. Wiem, że trzeba być najpierw zarejestrowanym w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna. Niestety Ja pracuję na umowę o pracę, ale chciałabym jednocześnie zdobyć jeszcze inne doświadczenie na kursie, czy jest to możliwe? Jeśli tak to gdzie powinnam szukać?
Proszę o różne informacje na ten temat.
Pozdrawiam,
             Asia
Nadrzędny - Autor GUSTLIK31 Dodany 2007-11-26 22:32
witam. Z tego co wiem,to trzeba byc zarejestrowanym w Urzedzie Pracy.Sam korzystałem juz z bezpłatnych kursów,pomocy z PFRONU i zawsze był ten warunek.Pracujac,możesz sie starac o dofinansowanie,np. samochodu,komputera itp.W zaleznosci ktora masz grupe i jakie schorzenie.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Asia.Mi Dodany 2007-11-26 22:41
Dzięki za informacje. O tym że mogę dostać środki na samochód, czy komputer to wiem. Głównie chodzi mi o te kursy, ,może ktoś jeszcze się odezwie na ten temat.
Czekam:)
Nadrzędny - Autor GUSTLIK31 Dodany 2007-11-26 22:53
A jeszcze jedno,sprubuj wejść na strone PEFRONU i wszystkiego dowiesz sie ze szczegulami.Bynajmniej ja tak robiłem i dużo się dowiedziałem.Ale z tego co pamietam,to jest tak jak ci napisałem.Chyba ,ze cos przeoczylem,to i czegos nowego sie dowiem.
Nadrzędny Autor Asia.Mi Dodany 2007-11-26 22:56
Wielkie dzięki :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kursy dla osób niepełnosprawnych - bezpłatne (3171 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill