www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wzór pisma do sądu odwołujące od decyzji ZUS w sprawie emery (4270 - wyświetleń)
- Autor Marian_Cz Dodany 2007-12-11 20:14
Zwracam się z uprzejmą prośbą o podanie wzoru pisma do Sądu przy odwołaniu się od decyzji ZUS w sprawie emerytury dla 60 letnich mężczyzn.
                                                                                                                     Z poważaniem,
                                                                                                                     Marian Czerwiński
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2007-12-12 08:32
A dokładniej od czego się Pan chce odwołać..??
Co Panu Zus stwierdził..
Nadrzędny - Autor Marian_Cz Dodany 2007-12-12 11:30
Złożyłem wniosek o emeryture w ZUS Oddział Wojewódzki w Bydgoszcz jako mężczyzna 63 letni z 42 letnim okresem  pracy myslałem że po  Wyroku Trybunału Konstytucyjnego  z 23.10 2007 w Dzienniku Ustaw Nr 200 Poz.1445 i 1446 ZUS przyna mi emeryture.
Decyzja Zus Była odmowna w uzasadnieniu podano mi komu przyznaje się emeryturę nie wspominali O Decyzji Trybunału.
w pouczeniu podano  że mogę się odwołać za pośrednictwem Oddziału do Sądu Okręgowego  Wydział Ubbezpieczeń Społecznych w Bydgoszczy . Chodzi mi o wzór pisemnego odwołania.
                                                                                                          Dziękuję
                                                                                                        Z poważaniem,
                                                                                                       Marian Czerwiński
                                                                     
Nadrzędny Autor Marian_Cz Dodany 2007-12-12 19:09
Dziękuje znalazłem Wzór na stronie Google
                                                                          Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wzór pisma do sądu odwołujące od decyzji ZUS w sprawie emery (4270 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill