www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinasowanie do komputera z PCPR (2096 - wyświetleń)
- Autor jacekc75 Dodany 2008-01-04 07:47
Witam wszystkich!!!!
Chcialem sie dowiedziec kiedy taki wniosek mozna wziasc mam ||gr inwalidzka calkowicie niezdolny do pracy.
I czy lekarz musi napisac na co jestem chory czy wystarczy ze jest mi potrzebny do zbierania informacji.

Jeszcze jedno!!
Czy PCPR pomaga w splacie pozyczki.

Bardzo prosze o odpowiedz!!!!!!
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-01-04 12:44
Chłopie w jakim ty żyjesz państwie. Nie wiesz że to wszystko fikcja a komputery są dla znajomych. Jeżeli nie jesteś przykuty do łóżka to mozesz zapomnieć o tym że ktoś ci pomoże w załatwieniu komputera. O jakiej ty mówisz pożyczce. Przecierz w PCPR-ach nie pracują ludzie tylko urzędasy. Ośrodki pomocy i PCPR-y powstały po to żeby grupa znajomków miała miejsca pracy a nie po to żeby pomagała tym którzy są w potrzebie a jezeli już komuś pomogą to jest to tylko szczt góry lodowej w porównaniu do tego co by mogli zrobić gdyby byli ludżmi. Byłeś kiedy w PCPR. Siedzą tam lale które udają że cos robią i jeszcze biorą za to pieniądze .Ludzie którzy pracują w tych instytucjach świadomie robią wszystko żeby w Polsce było żle bo co by oni zrobili jak by stracili miejsca pracy ?? Poszli by na rente??Co by zrobił nieudolny dyrektor MOPS-u który teraz jest figurą zarabiającą 5000zł. Renciści i biedaki są im potrzebi żeby mieli miejsca pracy .Wszystko to przerabiałem więc wiem co mowie. A jeżeli juz komuś pomogą to tak to nagłaśniaja że słychać ich na Alasce.Miłego dnia.
Napisz jak coś załatwisz to się razem pośmiejemy..
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-01-04 15:17
HEJ
WNIOSKI CHYBA JUŻ SĄ DOSTĘPNE SPRAWDŹ W PCPR
POZDRAWIAM POWODZENIA
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinasowanie do komputera z PCPR (2096 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill