www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / dobra proteza (2835 - wyświetleń)
- Autor kajtek-1959 Dodany 2008-01-06 08:17
córka miała wypadek koleiowy,wpadła pod pociąg straciła nóskę gdzie mozna załatwic protezę taką wkturej by mogła się bawic ma dopiero dziewietnascje lat i czy morze sama zmieniac obuwie tata nataluni
Nadrzędny - Autor Aniah87 Dodany 2008-03-13 20:06
Witam Cię !
Tez jestem po amputacji. Ja mam proteze Otto Bocka . Telefon znajdziesz na stronie www.ottobock.pl
Ja miałam tam robioną. Świetnie zrobili mi obudowę. Niczym nie rózni sie od zdrowej nogi, a pewnie dla Twojej córki jest to ważna rzecz- wiem o tym bo jestem w podobnym wieku :-)
Jak masz jeszcze jakies pytania ... to pytaj :-)
Nadrzędny Autor Aniah87 Dodany 2008-03-13 20:10
A jeśli chodzi o obuwie to ja nosze różne buty , a w zasadzie takie które są w modne :-)
Wiadomo ze nie ubiore sobie butów na szpilce czy na obcasie ,
zalezy to od protezy (kolano,stopa) to wtedy protetyk moze tak ustawic ze mozna chodzic w butach do 2,5 -3 cm -chodzi mi o bodeszwe badz obcasik.
Zalezy tez na jakim poziomie Twoja córka ma amputację... no ale to juz radze sie skontaktowac z protetykiem :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / dobra proteza (2835 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill