www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / HURA HURA WERYFIKACJA SIĘ ZACZĘŁA !!!! (Strona 2) (36249 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Szczepan Dodany 2008-02-07 14:10 Zmieniony 2008-02-07 14:13

           Jeżeli ktoś zastanawia sie czemu powyżej niema tekstu

                a co tu pisać -

                        -------------             WSZYSTKO JASNE.            ---------------

           mili73 - Jesteś super ,
Nadrzędny - Autor Viktor Dodany 2008-02-07 17:46
Marcel/Kasztan.... Ty cierpisz na obsesję... Eh... ale niech Ci będzie... Zniszczy Cię ta nienawiść.... Ja tam jestem szczęśliwym rencistą od niedawna i pracownikiem.... a prognozy są niezłe... Już za niedługo będę mógł osiągnąć nieograniczony dochód bez groźby zabrania mojego świadczenia, które mi się należy... bo w przeciwieństwie do Ciebie... zapracowałem sobie na to świadczenie.
A TObie radze udać się do psychiatry... :-))) Pozdrawiam gorąco!!!!!! :_))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor Szczepan Dodany 2008-02-07 19:08 Zmieniony 2008-02-07 19:12
       
        .witaj wiktor

        Jej ,dziwie się że jeszcze prowadzisz dyskusje , szkoda twoich nerwów
            i palców na klikanie .

        To tak jakbyś przemawiał do kamienia , .................................................

            dokładnie taki sam efekt .

         Olej , tego super wykształconego gościa co zdechłby z głodu gdyby nie robole
         piekące chleb i robiące wiele czynności które głową nie zrobi choćby sie z........ł .

        Wiem że facet w.......a  ludzi ale oto mu właśnie chodzi , wiec trzeba go po prostu
        olewać. Pewnie zaraz sie odezwie i napisze ze pisze wulgarnie i nie dorastam do
        jego poziomu , hehehe  i całe szczęście że niedorastam.
       
        pozdrowionka
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-02-07 19:25
Pan Bóg (u mnie stwórca) nierychliwy ale sprawiedliwy.
Ile ja już jakich znałem.

No niestety Viktor/Kasztan/Czesio ci jak ci tam jest, z rentkami jest jak z GPW wszyscy się cieszą, a tu booooooom.  HE he he
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-02-07 16:12
Wznieś sie na mój poziom erudycji, elokwencji i polotu. Przestań używać języka meneli spod budki z piwem i pisz naszą czystą i piekną polszczyzną.

Nie siedzę przed kompem, a piszę posty???. No ciekawe stwierdzenie, niech zgadnę masz (IQ=0).

A czy ja twierdziełem, że jakś praca hańbi????- tak wiem, masz problemy z czytaniem i rozumieniem.

Renty nie mam, bo nawet gdym ją miał, to przy moich dochodach zostałaby zawieszona.

Ja się uczyłem i pracuję głową, a do pracy fizycznej to niech idą nieuki patentowane.

Obecnie to LR&WLR są jak Hitler, okradają prawdziwych ON i jeszcze się pod nich podszywają.
Szczyt bezczelności i obłudy.

W Polsce jest max 100 tys. ON. Reszta to symulanci.
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-02-07 16:04
Tak jestem zdrowy, bo nie mam kataru. No i na tym moje zdrowie się kończy.

W zakładach pracy nie pracuję, bo tam są wyłącznie zdrowi,
dofinansowania do płacy z PFRON nie mam, bo ta instytucja finansuje tylko zdrowych.
Pracuję na otwartym rynku, a moje podatki finansują tych zdrowych złodziei na lewych rentach.
I to właśnie mnie wkurza. Bo muszę finansować tych nierobów.

Guzik mnie obchodzi czy ktoś mnie lubi czy nie.
Nadrzędny Autor Szczepan Dodany 2008-02-07 19:15
 

                   2 posty wyżej
                ------------------
          --------------------------
--------------------------------------
         =====================
              ==============
                   ...............
                        ,,,,,
Nadrzędny - Autor Horti Dodany 2008-02-08 23:32
ty jesteś idiotką i to skończoną.
kto się będzie smażył to ja już wiem - TY.
Nadrzędny Autor szymek Dodany 2008-02-10 10:53
marcel kwiat osoby niepełnosprawnej
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / HURA HURA WERYFIKACJA SIĘ ZACZĘŁA !!!! (Strona 2) (36249 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill