www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam wszystkich (5246 - wyświetleń)
- Autor romseb Dodany 2006-07-08 09:58
Hej witam wszystkich!

Jestem tu nowy,ale chyba nie pozwolicie długo być nowym:) No wieć ubiegając sie o utratę statusu "nowy". Mam na imię Romek, mieszkam w Warszawie, mam 28 lat. Jestem człowiekiem z natury pogodnie nastawionym do świata, choć zdarzają mi się chwile smutku. Interesuję się psychologią, udkrywaniem ludzkich charakterów.  Lubie przeżywać przygody i poznawać ludzi. Lubię wymieniać poglądy, dyskutować

Pozdrawiam

Romek
Nadrzędny Autor katarzyna123 Dodany 2006-07-08 19:53
Cześć wszystkim!
Romek mam nadzieje,że nie będziesz miał nic przeciwko temu ,że '' przykleiłam'' swojego meila do Ciebie.;-).Ale wiesz jak to jest w grupie rażniej :-),a ja też jestem tu ''nowa''.Mam na imię Katarzyna interesuję się potrochu  wszystkim. Ostatnio nawet piłką nożna ha ha.Mam 26 lat i z przyjemnością poklikam z ludzmi w podobnym wieku.

Pozdrowienia dla nowych znajomych
Nadrzędny Autor romseb Dodany 2006-07-08 20:33
Katarzyna123, jesli chcesz ze mną poklikac napisz na romseb@wp.pl. Dostałem maila z twoja odpowiedzia, ale na form twojej odpowiedzi nie ma, pomi,o ze licznikm pokazuje 2 posty w wątku:) Zapraszam
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-12 12:35
Też pozdrawiam :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam wszystkich (5246 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill