www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / warunki pracy (3592 - wyświetleń)
- Autor frynia Dodany 2006-07-14 09:24
MAM PYTANIE. CZY W ZAKLADZIE PRACY CHRONIONEJ JEST DOPUSZCZALNA PRACA NA AKORD. BO PRZY ROZLICZENIU MIESIECZNYM NA ODCINKU NIEMAM WYSZCZEGULNIONEGO AKORDU. JA PRACUJE 7 GODZ POPRZEDNIO BYLAM ROZLICZANA Z 6,5GODZ. PRACY TERAZ CZAS NA DANA OPERACJE PODNIESLI I ZABRALI PRZERWE JESLI KTOS MI ODPOWIE BEDE WDZIECZNA
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2006-07-18 15:08
Zgodnie z przepisami dopuszczalne są różne formy rozliczania czasu pracy osób niepełnosprawnych. Praca na akord ma za zadanie powiązać wysokość płacy i wydajność pracownika.
Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy.
Osoba niepełnosprawna ma prawo do dodatkowej przerwy w pracy na gimnastykę usprawniającą lub wypoczynek. Czas przerwy wynosi 15 minut i jest wliczany do czasu pracy.
Nadrzędny Autor chudini0505 Dodany 2011-03-13 11:19
Szukasz ciekawej pracy? Polecam stronę: http://ogniwo.net/ Tutaj jest wiele ciekawych ofert pracy :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / warunki pracy (3592 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill