www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie od decyzji lekarza orzecznika zus (8628 - wyświetleń)
- Autor gregor65 Dodany 2008-02-19 21:58
czy mogłby mi ktos przesłac wzor odwołania od decyzji lekarza orzecznika zus corka posiada umiarkowany stopien niepełnosprawnosci z powodu bardzo duzego niedosłuchu pomimo korzystania z aparatów słuchowych kontakt z druga osoba jest znacznie utrudniony(nie odpowiedziała na wiele pytan zadanych przez lekarza gdyz ich poprostu nie słyszała) lekarz orzecznik stwierdził ze nie widzi podstaw do przyznania renty socjalnej
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-02-20 10:11
Kliknij Tu Tam jest wszystko na ten temat wzory etc.
Do dwóch tygodni od daty doręczenie musisz złożyć sprzeciw  przeciwko decyzji lekarza orzecznika ZUS..
Nadrzędny Autor gregor65 Dodany 2008-02-20 20:33
Dzieki za cenne wskazowki moj zasob wiedzy znacznie sie powiekszył i co najważniejsze znalazłem to czego szukałem.
Nadrzędny - Autor wb Dodany 2008-04-22 14:16
Bardzo proszę o podanie mi wzoru odwołania się od decyzji orzecznika zus. Sprawa jest bardzo pilna.  Z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam
WB
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-04-22 16:06
wb. post wyżej jest  napisane kliknij tu   pomarańczowym kolorkiem  należy jeno kliknąć są  tam wzory odwołań wszelakiej masci
Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie od decyzji lekarza orzecznika zus (8628 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill