www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / APEL DO NIEPEŁNOSPRAWNYCH (3289 - wyświetleń)
- Autor poczta12 Dodany 2008-02-27 17:20
                              APEL DO NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Każdy na forum jest bardzo ważną i wyjątkową osobą nie mam ludzi chorych, zdrowych, dobrych czy złych . Nie mam podziału na 2 grupy, gdyż tworzymy paczke przyjaciół i jedną wspólną grupę. Nie ma też ludzi, ktorzy nie mają swoich kłopotów, problemów, którzy nie potrzebują w pewnych sytuacjach pomocy czy porostu 2 człowieka, innych ludzi, ale pamiętajcie jeteśmy jedna wielka paczką znajomych, przyjaciół, ktorzy mogą na siebie liczyć w każdej każdej sytuacji. Jesteśmy tutaj żeby się spotykać, poznawać fajnych i wartościowych ludzi, których warto poznawać, porozmawiać, zaprzyjaźnić się, którzy pomagą ci w każdej chwili pomogą pewnych rzeczy zrozumieć i spojrzeć na nie z inego punktu wiedzenia. Zrozumciejesteście dla nas bardzo ważni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rafał  z w ałbrzycha
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-02-27 20:39
słowa mąęąłęćżóa do innych??
Nadrzędny - Autor Irena Nawrat Dodany 2008-04-23 21:33
witaj wytłumacz co tu napisałaś bo ja nic nie kumam  ,czy to odpowiedz na post powyżej?
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-24 09:58
miałam problem z klawiatórą
nieważne co miało być napisane
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-02-27 20:40
słowa mądre ale czy dotrą do innych??
Nadrzędny Autor konkretna Dodany 2008-03-07 14:20
Jestem tu zaledwie od wczoraj i już zorientowałam się,iz przynajmniej 1 osoba nie rozumie i pewnie nie zrozumie tego mądrego apelu.Sądząc po jego postach ma ta osoba znacznie powazniejsze problemy niz fizyczna niepełnosprawność.Na to może pomóc tylko odpowiedni do jego umysłowego poziomu lekarz -specjalista.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / APEL DO NIEPEŁNOSPRAWNYCH (3289 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill