www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do kursu prawa jazdy (10089 - wyświetleń)
- Autor mila176 Dodany 2008-03-02 18:19
Witam. Czy ktoś wie, czy jest możliwe uzyskanie dofinansowania do kursu prawa jazdy? Gdzie i skąd można sie o takie dofinansowanie ubiegać. A może są jakieś ośrodki prowadzące bezpłatne kursy prawa jazdy? Pochodzę z okolic Lublina. Jestem przymuszona sytuacja rodzinną do zrobienia prawka by zastąpić chorego ojca. Mam orzeczony umiarkowany stopień niepełnosprawności, moja sytuacja finansowa uniemożliwia sfinansowanie takiego prawka. Za wszystkie informacje z góry dziękuje.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-03-02 23:08
Właśnie w tej chwili trwa program, w znacznej mierze dofinansowujący kursy. Wejdź na stronę www.pfron.org.pl
Dla tetraplegików z niektórymi urazami kursy bezpłatnie organizuje FAF - tej zajrzyj na ww.far.org.pl

Pzdr.
Nadrzędny - Autor mila176 Dodany 2008-03-03 14:40
Dzieki. Pamietasz moze jaki to program?
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-03-04 08:47 Zmieniony 2008-03-04 08:50
Witam .

Pilotażowy program
"SPRAWNY DOJAZD  "    ; pomoc w nabyciu przez osoby niepełnosprawne samochodu osobowego oraz w uzyskaniu " prawa jazdy kategorii B"

tekst jednolity - załącznik do uchwały Rady Nadzorczej nr 1/2008 z 18 stycznia 2008 r.

przeczytaj więcej w temacie

http://www.pfron.org.pl/zwi/zwi.nsf/graph?OpenFrameset

zakładka  programy PFRON , dalej zakładka sprawny dojazd , dalej wszystko poczytaj -jest szczegółowo co potrzebne , jak załatwić.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do kursu prawa jazdy (10089 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill