www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / witam!!! (2073 - wyświetleń)
- Autor Henryk Zielinski Dodany 2008-03-09 15:19
Czy na forum znajdzie się ktoś ,kto potrafi mi odpowiedzieć na pytania dotyczące procedur dotyczących rent chorobowych na terenie UK??
Miałem wypadek w pracy,chyba skręciłem kręgosłup,już miesiąc jestem na zwolnieni i strasznie mnie boli,nie wiem co mam robić,jestem na zwolnieniu lekarskim,nie wiem jak sie potoczą dalsze moje losy i chciałbym więcej wiedzieć ewentualnie gdybym nie mógł powrócić do pracy...
proszę o odpowiedz osoby,które mają jakieś już własne doświadczenia lub kogoś kto sie zna na prawie w UK.Dodam,że jestem rezydentem,mieszkam w UK już 4 lata..Mój e-mall:julian-henryk@wp.pl.
Nadrzędny Autor Jolanta Dodany 2008-03-14 19:29
Jak miałeś wypadek w pracy to przede wszystkim wymagany jest protokół z wypadku  spisany przed pracownika BHP  u pracodawcy - potrzebny jest dla firmy ubezpieczeniowej jesli byłeś ubezpieczony. I na podstawie ubezpieczenia  -posiadając dokument powiadamiasz firmę ubezpieczeniową i kieruje Cie na leczenie płacąc  do czasu zakończenia leczenia.  Jak  nie masz ubezpieczenia to na własny koszt.  Ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków  poza granicami kraju  jest gwarantem. Bez ubezpieczenia - jesteś zdany na siebie . Pomocy udziela też konsulat   lub ambasada RP w danym regionie .  O prawie w UK  możesz się dowiedzieć  na portalu :  www.londynek.net  lub www.londynek.com  lub  www.dublinek.com -pozdrawiam  i życzę szybkiego powrotu do zdrowia-    dalia2007@tlen.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / witam!!! (2073 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill