www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / opowiem o sobie jestem niepenosprawny (5163 - wyświetleń)
- Autor poczta12 Dodany 2008-03-13 16:42
mam  na  imię  rafał
mam  lat  32
chucham  muzyki  disco  polo  i  tez  metalu 
bardzo  lubie  malować  obrazy  pisać   wiersze  lubie  pisać  chce  poznać  przyjaciół   nawiązuje   kok akty 
chruje  na  epliepsie  podaje  tez  gg 7256947
Nadrzędny Autor wiska Dodany 2008-03-26 23:28
ja mam na imię Wieśka mam 40 lat i jestem po 2 operacjach na kręgosłup też lubię muzykę disco polo jestem konsultantko Avonu
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2008-04-04 10:46
hej terz prydażyła mi sie choroba troszkę inna mam 48 lat jestem na gg odyseusz 1900162 moje zainteresowania numizmatyka muzyka roc lata 70-80 wędkarstwo psychologia
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-04-05 06:55
Ja mam cały zespól chorób w tym cukrzyca 4 zastrzyki dziennie  Poza tym jestem zdrowy ..jka olimpijczyk .. Chyba mnie w Pekinie na Olimpiadzie zobaczycie.. lol8
Pozdrawiam.. Zapomniałem o wieku pól wieku mi stuknie we wrześniu
Nadrzędny - Autor Irena Nawrat Dodany 2008-04-10 08:08
Tak trzymaj    ....buziaczki
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-10 08:56
Wzajemne Buziaczki Ireno
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-04-10 15:56
Miło Was czytać. Coś i mi sie tego nazbierało, ale mam zamiar jeszcze zdobyć szczyt Kilimandżaro. Tak na takich nogach jakie mam i proszę mi się tu nie śmiać hi hi hi. :-))))))

pozdrawiam cieplutko
Nadrzędny Autor iwcia Dodany 2008-08-11 19:30
łooo ja Cie :-)
ja takze maluje od wielu wielu lat ;-) jeszcze w szkole podstawowej tatus zapisal mnie na zajecia plastyczne i od tamtej pory ruszyla machina. obecnie mam galerie i wystawy nie tylko w szkole ale takze w mdkach miejscowych;) ciesze sie ze komus moje prace sie podobaja, choc nadzwyczajne nie sa,. raczej mroczne, zle... interesuje mnie smierc pod wszelka postacia-uwielbiam czytac opisy osob ktore przezyly smierc kliniczna, uwielbiam czytac o kontaktach ludzi ze swiatem zmarlych. kreci mnie to;) lubie tez literature glownie okresu IIwojny swiatowej: zaglada Żydów, obozy koncentracyjne... interesuja mnie tez zjawiska paranormalne, ufo, spirytyzm itp. poza tym oczywiscie architektura :-) kultura starozytna, tematy pokrewne do seksuologii oraz psychiatrii ;-) lubie dowiadywac sie wiecej o ludziach i swiecie. ciekawi mnie zlozonosc ludzkiego umyslu oraz zachowania w sytuacji zagrozenia zycia.
taka dziwna z lekka jestem ;-)
Nadrzędny - Autor Kubola Dodany 2008-08-14 21:48
Witam
Jestem Kuba choruje na MPD,ale nie daje się jestem samodzielnym facetem lubię ciekawe rozmowy na rozmaite tematy GG:3732829
Czekam na wszystkie gaduły:)))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-15 09:22
Witaj Kuba. Zapraszm Cię do kawiarenki na pogaduchy i na kawę , a jak lubisz to również kremówkę.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / opowiem o sobie jestem niepenosprawny (5163 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill