www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pieniądze z PEFRONu za Endoproteze ??? (1956 - wyświetleń)
- Autor Becik64 Dodany 2008-03-15 12:55
Witam...

Jestem inwalidką, posiadam drugą grupę stałą na narząd ruchu ( stawy biodrowe ) i trzecią grupę renty na czas określony do 2009r.
Wysokość renty netto: 425PLN + dodatek pielęgnacyjny 153PLN a także pracuje na 1/2 etatu gdzie moje wynagrodzenie miesięczne wynosi 400PLN.
Jestem samotną kobietą po rozwodzie, utrzymuje samodzielne gospodarstwo domowe.

Otrzymałam w tym roku termin na wymianę stawu biodrowego prawego i moje pytanie brzmi:

     Gdzie i czy wogulę mogę się ubiegać o wsparcie finansowe po przebytej operacji na endoproteze ???

Z góry dziękuje za pomoc

Z Uszanowaniem
   Beata Kozłowska
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-15 18:17
proszę skontaktować  się z pefronem lub pcperem oni powinni pomóc lub podpowiedzieć co robić dalej
Nadrzędny Autor Gosia Dodany 2008-03-17 09:36
ja też mam już wyznaczony termin na endoproteze i jako ubezpieczona to nie płace a finansowane jest to z Funduszu. Po operacji należ mi się rehabilitacja, dobrze jest poszukać w miejscu zamieszkania lub okolicy Oddział Rehabilitacyjny i zaklepać miejsce  jak również należy się pooperacyjne sanatorium
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2008-03-17 10:38
Zabieg o jakim Pani pisze finansowany jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia w ramach ubezpieczenia w NFZ tak więc nie ponosi Pani kosztów zabiegu.
Nie ma przewidzianej specjalnej pomocy finansowej dla osób po operacjach.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pieniądze z PEFRONu za Endoproteze ??? (1956 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill