www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / pisze wiersze (9283 - wyświetleń)
- Autor poczta12 Dodany 2008-03-16 12:37
przepiękne  wieczory  wychodziłem   patrzeć  jak pływajwają   łabędzie
na  kocyku  siedziałem  przepiękne  wieczory  az  mi  zal  isc  do domu  piekny  wieczór
jak  zasnąłem  byłem  łabędziem  pływającym  po   wodzie
pisze   wiersze

obrazy  robie  rożne    styropianu  i  wyklejam  wełną  i  maluje
jestem  niepełnosprawny
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-16 13:12
powtarzasz się z tekstem tylko zmieniasz tytuły
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-03-16 13:32
Basiu,
spróbuj, proszę, patrzeć na ludzi mniej niechętnie i bezlitośnie. Różne osoby mają różne - także od Twoich - potrzeby, możliwości, warunki... Nie segreguj ich według własnych, tak strasznie bezdusznych kryteriów. W tytule tego forum ani w ogólnym stwierdzeniu "niepełnosprawni" nie jest określone, że mieszczą się w nich wyłącznie ludzie ze schorzeniami podobnymi do Twojego - są też inni, być może tacy, z którymi nie dasz rady się porozumieć, ale ok. Natomiast nie ma powodu, aby każdy nie mógł szukać swojego miejsca i kontaktów z innymi.
Osobiście bardzo lubię ludzi złośliwych, ale Twoje zachowanie to jedynie próba deprecjonowania drugiego człowieka. Zanim tak zrobisz zastanów się, dlaczego Rafał pisze tak wiele postów i czego może tu szukać...
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2008-03-16 13:44
napisze  wam  czego  szukam  ok  na  moich  wtz  robie  obrazy  nikt  niech  zrobić   zdecia  ich  bo  po  co  jestem  już  zdesperowany  szuka  na  wszystkie  mozliwoci piesze  wędzie  gdzie  sie  da  co  tym złego  ze pisze
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2008-03-16 13:47
ze złocliwocią  są  tacy  co  takie   słowa  powiedzą  nawet  sie  dwa  razy  nie  zastanowią  i  powiedzą  na  wtz
ja  wole  tutaj  podzieć  na  forum
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-16 14:57
mam prawo wyrażać opinie
Nadrzędny Autor poczta12 Dodany 2008-03-16 15:50
ja  coć  powiem  ja  taki  uczenik  na  wtz   powiedział   do  nasz  ze  jesteśmy  śmieciami  i  mamy  spadać  jak  na to  od  piątku  tak  sie  czuje  doła
Nadrzędny - Autor iwona3 Dodany 2008-03-16 16:28
Do Barbary!

Ponoć jedną z moich cech jest cierpliwość,ale cierpliwość tez ma swoje granice.Czytając Twoje posty mam jej coraz mniej,daj już spokój Barbaro tym wszystkim ludziom,którzy mają ochotę,a co więcej widzą sens w tym swoim pisaniu na forum.We wszystkich wątkach widać Twoje pesymistyczne nastawienie.Nie wydaję Ci się,że niektórzy już mają dość?Jeśli Ci się nie podoba czyjakolwiek wypowiedz,po prostu tego nie czytaj,a jeśli już przeczytasz oszczędź sobie zbędnych i dołujących niektórych autorów, komentarzy.Nie ma w Tobie optymizmu,więc nie zarażaj innych i nie zrażaj przeciw sobie większości piszących tu osób.

Pozdrawiam-Iwona
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-17 10:10
DO IWONY
GDYBYŚ POZNAŁA MNIE BLIŻEJ NIE PISAŁA BYŚ TEGO CO NAPISAŁAŚ
BĘDĘ WYPOWIADAŁA DALEJ SIĘE NA FORERUM BO MAM DO TEGO PRAWO
SZANUJE WYPOWIEDZI INNYCH ALE NIE NMUSZE Z NIMI SIĘ ZGADZAĆ TO CHYBA LOGICZNE??
JESTEM CZŁOWIEKIEM POZYTYWNIE NASTAWIONYM DO LUDZI I ŚWIATA POWIEDZIELI BY TO ZNAJOMI KTÓRZY MNIE OTACZAJĄ
POZDRAWIAM CIEPŁOŻYCZĄC  UDANEGO TYGODNIA WSZYSTKIM A TOBIE W SZCZEGÓLNOŚCI
Nadrzędny - Autor iwona3 Dodany 2008-03-17 14:05
Barbaro,przecież nikt nie broni Ci pisania na forum,masz też prawo do swego zdania,ale wierz mi,nie muszę Cię bliżej poznawać,żeby mieć zdanie o Twym pesymistycznym nastawieniu (myślę,że nie tylko ja mam takie zdanie).ktokolwiek tu coś napisze od razu ganisz Go,lub niewłaściwie interpretujesz wypowiedzi.Nie wiem czy jest to zamierzone,ale od razu rzuca się w oczy.Ja również szanuję wypowiedzi innych,lecz albo się z tym zgadzam albo nie,a Ty ze swej strony widzisz tylko czarna stronę sprawy,a to też nie jest najlepszą drogą do wzajemnych życzliwych stosunków międzyludzkich.

Pozdrawiam-Iwona.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-17 14:10
DZIWNA JESTEŚ  MYŚLISZ TYLKO O TYM CO DLA CIEBIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
Nadrzędny - Autor iwona3 Dodany 2008-03-17 14:27
Mylisz się,nie masz nawet pojęcia co dla mnie jest najważniejsze.I nie piszę tego,żeby mieć w Tobie wroga,po prostu jasno przedstawiam swoje zdanie.Basiu,popatrz na wszystko z innej perspektywy.Może zgodzisz się ze mną?

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-17 14:30
TZN JAKIEJ
Nadrzędny - Autor iwona3 Dodany 2008-03-17 14:41
Podchodź do świata z przymrużonym okiem,a sama zauważysz,że nie jest on taki zły jak nam sie wydaje.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-17 20:39
podchodze realistycznie  i optymistycznie czasami jest trudno ale się nie poddaje
Nadrzędny - Autor iwona3 Dodany 2008-03-17 21:55
I o to przecież własnie chodzi Basiu.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-18 17:17
woęc do mnie nie pij
Nadrzędny Autor iwona3 Dodany 2008-03-19 10:44
Jednak ja o chlebie,Ty o niebie.

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-03-17 15:20
Poczta 12
Widzę, że Jesteś bardzo romantyczny. To piękny sen być łabędziem.
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-03-17 17:27
.
              "  Ogród Lesbijski  "  -   Kazimierz Przerwa-Tetmajer
 
    Fragment--
         ""..........Zbudź się, łabędziu! podnieś skrzydła śnieżne,
            splot ramion poczuj, co jak miękkie fale
            objęły ciebie; te dłonie, co w szale
            na barkach twoich zawisły lubieżne,
            niechaj ci gładzą pióra; ta pierś biała
            pod twoją piersią niech drży, dyszy, pała... ....""

powodzenia -- Poczta 12 -- a ten fragment niech będzie dedykacją dla Ciebie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / pisze wiersze (9283 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill